Ako sa mám vyrovnať so smrťou otca

Lucinka974

Ja viem ako sa citis mne naraz zomrela mama aj otec a bolo to velmi tazke sa s tym zmierit ale so sestrou nas to dost spojilo ale rodicia nám velmi chýbaju :(

lucia238

urcite nie je rad, ked vidi, ze sa trapis a nemoze v pokoji odist do svetla, kam jeho dusa ma putovat a kde mu bude velmi dobre, lebo ty ho tu svojim velkym smutkom drzis. A ver tomu, ze sa stretnete , takze nesmut a mysli nanho s usmevom, zapal mu na cintorine sviecku, pomodli sa. Ak nepomoze, najlepsie ak sa spojis nejakym dobrym liecitelom a vsetko ti vysvetli, ako mne, ked som mala podobne trapenie, ver ze vsetko sa deje ako sa ma, on mal na tomto svete v tomto zivote iste poslanie a to splnil, preto odisiel. Skus si kupit aj nejake knihy o tom, ako to vsetko funguje a ked to pochopis, odlahne ti na dusi a budes sa nato pozerat z inej stranky...

pepepk

Treba zit dalej ppzbierat všetky zvysky svojej sily a zmieriť sa s tým. Tvoj otec by urcite nechcel aby si sa tak trapila aj keď sa to hovorí ľahko ale musia ist proste ďalej a získať pocit ze na teba môže byt z neba hrdý :)

tomino874

Mna vychovávala len mama ked umrela zrutil sa mi svet mal som vtedy 20 rokov. Pomohlo mi si vždy spomenut na tie krasne spomienky a tie mi vzdy vytvorili usmev na tvary a vedel som ze je stale so mnou hoci tu uz nie je.

Kýčera

Budeš sa musieť,a to čo najskôr,aby si si nepoškodila zdravie. Čas je najlepší lekár,rozumiem Ti,ale nechaj odísť jeho dušu do svetla,nedrž ho tu. Nepomáhaš sebe a ani jemu. Pripomínaj si to pekné,čo ste spolu prežili,myslí na neho s láskou,pomodli sa za neho,daj odslúžiť omšu. On o Tvojom trápení vie,bude Ti pomáhať,neboj.