Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si mysliet?

Príspevok v téme: Čo si mysliet?
karolinka 23

no takze .. potrebujem poradit hlavne od muzov .... takze ... poviem tak zhruba svoj komplikovany stav ... takze rok sa natahujem z jednym chalanom ...on ma frajerku ,ja mam muza .. viem ze sa mu pacim .. a mna strasne pritahuje ..pol roka sme sa odmlcali ,potom mi napisal ze ci ideme von ,vonku sme sa porozpravali ako sa mame ..za pol roka co nove atd ! a isli sme kazdy svojou cestou ako keby nic .. a pri tom ked som pri nom najradsej by som ho objala .vyboskavala ,ale nemozem ! !!!!!!! .. no potom som mu po tyzdni napisala ,ja ci ide vonku po pol dni napisal ,ze pride ..zasa sme isli von ..zasa sme sa bavili o tom ako sa mame ... musela som ist domov ..takze sme boli pol hodinu ,,, zasa sme isli kazdy svojou cestou ... doma mi to potom nedalo . a podvecer som mu napisala spravu .. ze ... citujem : vemi dobre sa pri tebe citim ..nepomozem si ,musela som ti to napisat , chcem aby si to vedel ,. tak zasa nabuduce ... pa ---- on mi po 3 hodinach odpisal toto .: uz to viem ,nikomu to nepoviem .davaj na seba pozor a zas nabuduce pa .----- MUZI PRELOZTE MI TO ... :D ... teraz sme dva tyzdne zasa bez komunikacie .ja prva pisat nebudem ,cakala som ze sa ozve ,ale nic ... a inak je divny ,ale strasne ma pritahuje :)) uz idem zosaliet ... (ps nerieste ,ze som vydata !)dakujem :))

čIpčarara

az tak ste ju nemuseli skritizovat. Babenku uz asi opustil osial zamilovanosti s manzelom a upadli do zabehanych kolaji co sa stava po case takmer vsetkym parom ktore spolu ziju nejaku tu dobu. Teraz sa jej do cesty primotal sympatak ktory jej kurizoval a jej to zacalo imponovat z coho vznikla v jej dusicke platonicka laska. Ale mam dojem ze len z jej strany a nie z jeho. On si urcite nebude zacinat s vydatou zenou aj ked sa to nemusi vylucovat ale radsej si chalan pojde za slobodnou. Jej poblaznil hlavu a ona sa sialene zamilovala. A srdcu nerozkazes. Teraz si dievca nahovara ze ju miluje tak ako ona jeho. A kasle pritom nato ze je vydata a ma manzela.
lenze mila pani nech mate akokolvek rokov viete sa vzit do situacie vasho manzela ak by ste obratili kartu a on by bol ten ktory by vas zacal podvadzat s nejakou slobodnou? Pacilo by sa vam to? Co nato hovorite? Ako by ste reagovali? Lebo ako vas citam vidim ze vam je jedno ze ste uz vydata a mate manzela. Vy teraz len slepo idete po tom druhom. A pritom mam dojem ze ten druhy sa s vami len zabava a natahuje pricom ma inu.

Razurčite

všetka ta skľučujúco prenikavo paralytická bolesť krížená z hnevom sa vystriedala s upokojujúcim vánkom sladkých driemot

Prezyvka055

Skus sa popytat nejakych 15 rocnych deciek vonku, mozno ti to budu vediet prelozit pretoze podla tvojho popisu ste niekde na tejto urovni.

NO2

bestt3 azet
Neviem, či ma chceš len utešiť, ale pomôže každopádne všetko:-)
Ako náhrada za prvú Karolínku. Nech sa ma krásne, bolo fajn, ale bude líp.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si mysliet? - Fórum - ZDRAVIE.sk