Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykóza

Príspevok v téme: Mykóza
LeoLeo

Zdravíčko, mám už chvíľu taký menší problém. Už asi dva mesiace ma trápi mykóza. Dávnejšie som ju dostal od priateľky, ktorá ani netušila, že ju má. Myslel som si, že som ju vyliečil, kedže už neostali žiadne viditeľné prejavy. Ona ju vyliečila tak isto. Dlhšiu dobu sme sa vyhýbali nechránenému sexu, až donedávna, cca 2 mesiace dozadu. Znova sa u mňa objavili príznaky a hneď ako som jej to chcel oznámiť, tak zavolala ona mne, že tiež sa u nej niečo prejavilo a že si myslela, že to chytila odomňa teraz. A od vtedy sa s tým trápim, niekedy to prejde, ale znova sa mi to vráti sáme od seba. Od vtedy sme s priateľkou nemali nechránený sex. Používam Canesten, ale akoby mi to nevedel vyliečiť úplne. Viete mi niekto niečo odporučiť aby som skúsil ešte pred tým ako sa vyberiem k lekárovi ? Vopred ďakujem za odpovede.

ZULUKA

Ako prvá pomoc je ocot, čajovníkový olej a cesnakové olejové tobolky od MEDpharma. Štípe, páli ale zaručene pomôže. Vnútorne tiež ten cesnak + oregánový olej (CANDIMIN), ten je dobré dávať 2 kvapky do gélu a umývať postihnutú miesto. TOTO však musíte obaja - inak to bude len hokej. Rok som mala problém, každý mesiac... Začala som čítať a skúšať. Toto zaručene pomáha, aspoň u nás s partnerom. V súčasnosti už sme bez problémov. Ak však sú mykózy už i v tele, je potrebné odkysliť organizmus.

Laliana

Ahojte, ja som mala problém s častými vaginálnymi mykozami, najma v lete. Nakazila som aj priatela :( Lekar mi odporucil Wobenzym. odkedy ho uzivam, tak sa mi neopakuju. Skus @LeoLeo mozno pomoze aj tebe

uro

ziaden ani chraneny sex nemajte aspon tri tyzdne kym nevymiznu uplne priznaky aj chranenym sexom a neustalym drazdenim sliznice a jej zvlhovanim ejakulatom a posvovou lubrikaciou. Tym ze sexujete a vzrusenim vzdy zvlhnete tam dole napomahate vytvarat nadalej vlhke a teple prostredie v ktorom kvasinky a plesne sa mnozia. Je to raj pre nich. Vlhko a teplo.
obmedzte aj sladkosti a cukor vseobecne.
a natierat a natierat nejakou antimykotickou mastou.

laura36

ked sa toto vyskytne u jedneho z partnerov, je treba, aby brali lieky obaja v rovnakej dobe, inak sa to bude stale prenasat, len lokalne maste nestacia, vlastna skusenost.

redka

a priatelka neuziva nahodou antikoncepciu? ta "pomaha" vytvarat prostredie vo vnutri, ktore candide vyhovuje a dobre sa jej tam zije a stale sa vracia...

redka

musis tu mykozu liecit zvnutra, nie len mastickami.... vyskusaj tabletu mykomax/mycomax... su aj ine sposoby ale su zdlhavejsie a riesia mykozu celostne a riesia aj imunitu, aby bol clovek voci tymto nakazam odolnejsi.. ale ako rychle riesenie by som skusila ten mykomax... aj ty aj priatelka... len si poriadne precitajte pribalovy letak...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mykóza - Fórum - ZDRAVIE.sk