Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parazity! Co dobre na nich kupim v lekarni?

Príspevok v téme: Parazity! Co dobre na nich kupim v lekarni?
Zuzinaaa7878

Uz dlhsiu dobu ma trapia asi parazity, bolest chrbtice, unava,strasne vyrazky, mam25 rokov a nikdy predtym som taketo nemala, boloesti svalov, klbov, bolesti brucha, konecnika, bolest v pupku , zvysena teplota, strasna plynatost... Chcem sa opytat co dobre kupim na to v lekarni?? Zaujimaju ma skor lieky z lekarne ako bylinky a podobne... Dakujem moc za kazdu radu

elaela

volnopredajny na parazity je SCRAM™ Antiparazit, je to z vytazok bylin, nie chemia, obsahuje napr palinu, klincek atd, 150 kapsul za 30 euro

Kýčera

Odpovedam-Keďže nie si schopná pochopiť,o čom tu hovorím ja,tak Ti pre ilustráciu uvediem niekoľko MOJICH FAKTOV:1.Dr.Hulda Regehr Clark,Ph.D.,N.D. je autorkou mnohých kníh o liečení chorôb pomocou frekvenčných terapií,kde publikovala svoje poznatky z jej vlastného vedeckého výskumu. 2.Prístroj Super Ravo Zapper,kt. vyrábajú Česi je v súčasnosti bezkonkurenčný na celom svete a táto doktorka urobila JEDINÚ výnimku na svete a spojila s ním svoje meno.3.Tento prístroj slúži na liečenie chorôb,nie na ich diagnostiku.4.Ing.Hana Bláhová vydala svoje poznatky v knihe"Deník poradce",...Tiež tu nikto nehovoril o žiadnom "zázraku na počkanie",kým si Ty "tvrdenia overuješ,hľadáš databázy,googluješ,čítaš a nechápeš",iní majú vedomosti,životné skúsenosti,negooglujú,premýšľajú,rozumejú a hlavne VEDIA.Že o Tebe nič neviem,sa tiež veľmi,ale veľmi MÝLIŠ.Som taká istá žena,akých po svete behá veľa,ale medzi nami dvoma je zásadný rozdiel. Kým si Ty myslíš,ja viem a používam hlavu.

hanka9

Inac proti parazitom z domacich prostriedkov by som povedala mrlik, vratic, koren paprade, semeno tekvice, semeno ricinu, klinceky, zelena supka -oplodie orecha, palina, ( horke byliny), cesnak – na mikroorganizmy thymian, materina duska, mäta a momentalne ma uz nic nenapada. PS- inac s korenom paprade pozor !!

hanka9

Slobodna,
uvadzas rozdiel v cinskom cesnaku kupeneho v supermarkete oproti cesnaku pravemu domacemu. Mozes prosim vysvetlit, ake zlozenie – obsahove latky obsahuje cinsky cesnak kedže uvadzas, ze sa mu budu vsetky parazity smiat? A uved prosim aj obsahove latky-zlozenie tiez tebou uvadzaneho domaceho praveho cesnaku. Vdaka.

odpovedam

kycera, vies, presne tomu "myslim si" sa vyhybam. ja radsej namiesto domienok pouzijem databazy a tvrdenia si overim. vacsina ludi to nerobi a to, co si mysli, vydava za fakt. napr. ty si myslis, ze o danej problematike nic neviem, ale je to len a len tvoja domienka, pretoze FAKT je, ze o mne nevies nic ;-)

Kýčera

Odpovedam-Ty si nekonečne informovaná osôbka.To,čo si tu vypotila,má skutočne vypovednú hodnotu a veľa o Tebe napovedá.Už tu jeden expert na baterky pobehuje,chceš sa vari pridať?Nerob sa múdrejšia ako si,mohlo by Ti to ublížiť.Nakoľko o danej problematike nemáš žiadne znalosti ani osobné,či iné skúsenosti a vonkoncom netušíš ako to funguje,keďže splietaš rôzne veci dohromady,môžeš sa vyjadrovať len v rovine "MYSLÍM SI","MOJ NÁZOR JE".TY SI VONKONCOM NEPOCHPILA MOJU VÝZVU!

Slobodna

Normálne jedz každý deň na lačno strúčik cesnaku - najlepšie na parazity, ak si teda presvedčená, že ich máš. Druhá rada aj keď trošku kontroverzná je podľa vzoru lekárov na misiách v Afrike - tabletky pre psy na odčervenie, ktoré sa mimochodom dajú vyrobiť aj po domácky práve z cesnaku. Čiže kruh sa uzatvára a vraciame sa opäť k cesnaku. Samozrejme čínskemu cesnaku zo supermarketu sa všetky parazity budú len hlasno rehotať, t.j. zaberie len pravý domáci cesnak, ktorý má skutočne nejakú liečebné účinky.

odpovedam

kycera, H. Clarkova vynasla pristroj (nakoniec odhaleny ako podvod), u nas ho maju pod nazvom zapper, ale je ich viac. vraj ma odhalit aj rakovinu, infekcie atd. no a ona umrela na myelom, ten jej zazracny pristroj nefunguje. iba ak na odlahcenie penazenky :-). detto p. Blahova, ktora odmieta zverejnit podobne kazuistiky jej "akozevyskumu", navyse niekolko parazitologov a infektologov ju upoznornilo na zavazne chyby, ktorych sa dopustila. svoju prax napriek tomu vykonava dalej.

lombardo1981

Kýčera, ani nehovor. :-)
No asi najzákernejším parazitom je Nematomorpha. Tá svojho hostiteľa prinúti spáchať samovraždu utopením sa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parazity! Co dobre na nich kupim v lekarni? - Fórum - ZDRAVIE.sk