Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v uchu

Príspevok v téme: Bolesť v uchu
prestigio

Zdravím.

Už asi piatym dňom ma bolí jedno ucho. Nie je to bolesť, ktorú by som cítil permanentne, ale len keď sa ho dotknem alebo aj tváre v jeho okolí.
Dnes som skúšal čistiť uši tyčinkou, no do tohto boľavého som ju musel vyslovene pchať nasilu. Je preto možné, že tam mám nejakú vyrážku? Žiaľ, je to takpovediac v \"zadnej\" časti ucha, čiže to nemám ani možnosť vidieť v zrkadle a začínam byť z toho mierne na nervy.
Myslíte, že to môžem skúsiť ošetriť austrálskym olejčekom?

Vopred vďaka za akékoľvek rady.

Kýčera

Môžeš tam mať tú vyrážku, zaschutý ušný maz-štupeľ, nejakú inú prekážku-hmyz, predmet, kúsok vaty z tyčinky, alebo aj zápal/zuby, ucho/. Aby si si nepoškodil sluch a nezhoršil stav, vyhľadaj čo najskôr ušného. Môžeš tiež niekoho požiadať, aby sa Ti tam pozrel, možno identifikuje záškodníka a pomôže. Ak by všetko bolo o.k., pozri aký meridián daným miestom prechádza a máš vymaľované.

Majoss

Mal si pred tým pocit ako pod vodou keby si bol?Mne tak začínalo až to prešlo do pískania.Na Konec som sa na nič nemohol sústrediť a točila sa hlava niekedy som nevedel kde je hore a dolu že na lodi som.Toto tri týždne už som nevedel ani ni sa obliecy.kamaradka za mnou prišla ze to tam do bane ideme tam už to bolo lepšie a potom ma prešlo.No toto ešte raz a sa dorazim.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v uchu - Fórum - ZDRAVIE.sk