Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Geopatogenne zony, vplyv na zdravie, odrusenie

Biela Kobra

Klaudia33, nebol to pán s týmto menom, ale bol to už starší človek (bohžiaľ, meno si nepamätám) a cestoval po celom Slovensku na objednávku. Bolo to ešte v starom systéme, platili sme mu ešte v korunách. Po presunutí nábytku sa manželovi zlepšil stav (chodil každoročne na operáciu polypov), odvtedy polypy nemá, a ako vedľajší účinok mne prešli problémy s lakťom - ináč som chodila niekoľkokrát do roka na obstreky "tenisového lakťa", niekedy som neuniesla ani kabelku, a tento pán zistil, že moje kreslo je umiestnené tak, že presne pravá ruka zasahuje do zóny. Škoda, že Vám neviem povedať jeho meno.

klaudia33

dakujem Kobra za informacie, nebol u vas nahodou pan Sandor, co pracoval vo vyskumnom ustave v Nitre a venuje sa tymto veciam? Citala som o nom, asi taky najznamejsi na Slovensku aspon co som ja nasla na tuto temu....nasla som aj takuto tabulku testov... silesia.wz.cz
Ale kto to testoval, to teda neviem....

Biela Kobra

Na geopatogénne zóny nepomáhajú žiadne odrušovače, je to len odrb, ako vytiahnuť z človeka peniaze. Geopatogénne zóny majú zdroj tak hlboko a je to taká sila, že jediné, čo človek môže urobiť, je vyhnúť sa im. My sme si dali urobiť vymeranie zón odborníkom, so štátnym certifikátom, najprv sme si tade len nalepili pásky, aby sme vedeli, čomu sa máme vyhýbať. Presťahovali sme nábytok a snažíme sa nepohybovať v zóne. Zdravotný problém sa omnoho zmiernil, ale keďže sme podnikli aj ďalšie opatrenia, nedá sa s určitosťou povedať, či to bolo z tohto dôvodu.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Geopatogenne zony, vplyv na zdravie, odrusenie - Fórum - ZDRAVIE.sk