Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odlúčenie kvôli práci

Príspevok v téme: Odlúčenie kvôli práci
smutnySlavo

Zdravím, mám depku, odchádzam s kamarátom do zahraničia za prácou. Neviem ako vydržím bez priateľky na takú dlhú dobu(tri mesiace) čo sa neuvidíme. Možnosť cez skype nieje lebo tu prácu ktorú budem robiť nebude s pc, bude na farme. Takže komunikovať budeme len cez fb alebo mailami. Neviem ako to bez nej vydržím, ja ju milujem, je to baba ktorú som dlho hľadal, skvelá, usmievavá, sympatická, cíti sa s ňou skvele, milujem ju a idem sa zblázniť z toho že nebudem s ňou tie mesiace a bojím sa aby si niekoho iného nenašla resp. niekto iný aby mi ju nezbalil lebo je peknučká aspoň pre mňa je. Budú ma mučiť myšlienky že ju balí niekto iný. Nebudem s ňou, nebudem cítiť jej vôňu, počuť jej hlas, vidieť jej krásne oči, jej úsmev, dotýkať sa jej, hladiť. Bože tak strašne mi je keď si to predstavím že budeme od seba oddelení. Ako aj teraz sme si doprali dni v týždni keď sme spolu neboli ale to nás len upevňovalo že sa o dva tri štyri dni uvidíme opäť a teraz. Budem musieť čakať tri mesiace až ju uvidím. A ktovie ako sa vyvinie situácia za tie tri mesiace a či nás to nerozdelí úplne navždy. Možno sa navzájom jeden druhému odsudzime a to ma desí lebo ja ju milujem a neviem či ešte niekedy v živote stretnem tak dobré a milé sympatické dievča. Dnes sú skoro všetky mrchy prahnúce po peniazoch a postavení ale ona je tá z dobrých. Milujem byť v jej prítombnosti a zrazu toto. Nemal som dlho prácu a tak odchádzam s kamošom ale ona tu zostáva lebo ide o prácu len pre chlapov a pre baby tam niet v tejoblasti práce. Ona si našla prácu na dohodu takže zostáva doma. Najradšej by som zostal s ňou ale keď niet roboty. Dočerta aj s takým systémom poj***ným.
Tí ktorí ste mali alebo máte takýto vynútený vzťah na diaľku proste že vás život donútil sa odlúčiť s milovanou osobou ako to zvládate? Tá sa takto existovať aj na diaľku? Vydrží to? Ja viem je to len na tých dvoch ale myslím či sa to dá vydržať duševne. Či to zvládnem po psychickej stránke. Neviem možno budem tak zle natom že urobím nejakú sprostosť a podvediem ju s nejakou tam babou z baru. Nechcem to urobiť ale keď som natom psychicky zle a mám také tie depkárske stavy tak robím niekedy somariny. Spijám sa, bijem sa a tak. A mám obavy či mi v stave opilosti nejaká nepomúti hlavu a nezbalí ma do postele. Ako to alebo ako ste to zvládali? Čo robiť aby som nezošalel z tých myšlienok? Dajte rady. Nebudem tu menovať kam idem, nechcem tu vyzrádzať. Je to jedno ale bude nás deliť dialka a nebude možné sa navštevovať veľmi aj keby chcela mohla by prísť ale... Sama asi nepríde ani by som jej to nedovolil pustiť ju samu do sveta cudzieho :-) Ja som tak naštvaný že som už naštvaný aj naňu. Som naštvaný nato že je, že mi pobláznila hlavu, najradšej by som zmlátil aj ju že je :-) Vážne teraz uvažujem že ona ma serie. Serie ma že ma tak obmedzuje v živote a som do nej. Prečo som ju musel stretnúť? Prečo sa mi páči? Doriti so všetkým... sakra.. srať nato, pi**s so všetkým,..
Čo robiť ľudia lebo ma je*ne :-)
Dík za prečítanie aj rady

dixit

Slavo. buď rád, že ju máš. kľudne si aj poplač, ale inak to ber pozitívne - ako som písala, 3 mesiace nie sú až tak veľa. ak ťa má rada, tak na teba bez problémov počká. a ak nie, ak by ťa trebárs aj fakt podviedla - veď aj to je dobré vedieť, síce by to bolo sklamanie ako sviňa, ale aspoň budeš vedieť, že ti nestojí za to, aby si s ňou strácal ďalej čas. a čo sa týka teba, sústreď sa tam na robotu, mysli na všetko pekné, čo ste spolu prežili a čo ešte prežijete, keď sa vrátiš, nestresuj sa myšlienkami na veci, ktoré nemáš ako ovplyvniť (či ju balí niekto iný alebo čo) a ako som písala na začiatku, teš sa, že ju máš.

NTB

Ta z toho klipu od mafiicorner co tam poskakuje okolo gauca je ale skareda zenska taky xsicht ble.
Slavo nerob padavku zo seba, v takej situacii ako ty je vela ludi ze su donuteni opustit svojich milovanych. Niesi ani prvy ani posledny. Ber to tak ze je to skuska vasho vztahu, skuska vasej lasky. Ak to vydrzite a obstojite tak sa milujete naozaj ak nie tak vasa laska je slaba ako caj. Ber to ako nieco co muselo prist. Mozno je to osud, mozno poj**any system ktory nedokaze pre ludi zabezpecit pracu a tak su nuteni k odluceniu.

smutnySlavo

Tak očakával som viac podpory psychickej a viac vaších osobných skúsenosti.
Dík za piesne aj keď neviem prečo ste to tu dali ale budiš.
K príspevkom:
Viem že sa dá volať aj cez fb ale ide oto že ja budem mať len mobil a k pc nebudem mať prístup čiže jasné fb a volanie ale nie skype.
Ten kto mi napísal že aj tak ma podvedie pekne ďakujem toto som "čakal" takúto podporu.
Prosím už len týždeň do odchodu a deň D sa blíži. Čo mám robiť aby som sa nezbláznil bez nej. Mám pocit že budem v deň odchodu revať ako malé decko. Nikto nemá skúsenosť?

mucha tsetse

ak ste si sudeni tak sa este stretnete a ani dialka vas nerozdeli. Ak je vam sudene sa rozist tak s tym nic nenarobis. Tu mas pesnicky nech ta srdce neboli ;-)
www.youtube.com
www.youtube.com

Razurčite

Kľud a nohy v teple.Ak ste si súdený osudom tak to zistíš za 3 mes.ak Áno je to nič proti večnosti ktorá bude je.

hrac.

Ak skype na komunikaciu nie a fb ano, budes teraz asi prekvapeny, ale cez fb sa da volat tak isto ako cez skype :-) dalej som sa nedostal :-D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.