Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako by mi pri zmene tlaku v hlave a pri unave navalovo slzilo oko

Príspevok v téme: Ako by mi pri zmene tlaku v hlave a pri unave navalovo slzilo oko
oooooookoooo

Ahojte.

Uz mi niekolko mesiacov akoby navalovo slzi oko. Vsimla som si, ze slzí pri zmene tlaku- aj napr. pri behu, alebo pri cviceni, ako robim silove sporty vyhrkne mi velke mnozstvo slz. Ale to je len jedna moznost.

Taktiez mi slzi pocas dna kedykolvek- ked sa s niekym rozpravam uz mi to je trapne, lebo mi slzi narazovo akoby som silno plakala. Slzy su jemne lepkave. Stretli ste sa niekto s tym? Nemam oko zapalene, ani napuchnute. Kvapky mi nepomahaju.

Prosim dajte mi nejaku spatnu vazbu, deakujem za kazdy nazor.

Kýčera

Oko zvykne slziť okrem už doleuvedeného aj pri alergických reakciách-námaha/ako si správne postrehla/,pri styku s inou osobou-vôňa,...A pomôžu Ti antialergiká,ak nechceš užívať lieky,VYHÝBAJ SA SPÚŠŤAČOM. Aj pri syndróme suchého oka/Shayleen/,môže tiecť z očí veľa sĺz.

Shayleen

Nie ale ako si to písal presnejšie čo si písal však to prečítaj. A inak je to normálne že z ničoho nič idú z oka slzy! Môžu byť suche môže mať nejaké ochorenie atd

oooooookoooo

K ocnej planujem ist urcite, dakujem. Len som chcela vediet ci sa niekto s tym uz stretol, a co mam cakat, kedze o bezne slzenie nejde.

redka

svokre tak slzilo oko... nemala ho zapalene... a po precisteni kanalika to bolo ok.. ale nejlepsie ti asi poradi ocny lekar...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako by mi pri zmene tlaku v hlave a pri unave navalovo slzilo oko - Fórum - ZDRAVIE.sk