Menzes. PPP alebo tehotná?

Príspevok v téme: Menzes. PPP alebo tehotná?
Žužova

Ahoj, po dlhšom odmlčaní sa opäť ozývam s problémom. Ja viem je to ,,nečakané" ale už viac ako mesiac som nedostala menzes ,inokedy chodil ako hodinky dokonca aj po vysadení HAK. Odvôvodnila som si to ubýtkom váhy. schudla som už pod hranicu tak som si myslela že to je asi tým ale poslednou dobou ma bolieva v podbrušku a mam divné výtoky.. mam aj také pocity akoby už mštracia mala prisť ale nikdy nič..preto ma zaujíma baby ktorým sa stratil menzes vďaka ppp ,mali ste to tiež takto alebo ste vobec nepociťovali žiadne ťažkosti okolo toho ? prvé dni ked mi meškal som si urobila test nech nestresujem a vyšiel negativ. ..no začínam sa obávať či náhodou predsa len niesom v tom :O Ak stým máte nejaká skusenosť prosím napíšete mi nech nepanikárim zbytočne :(

BTN

Kvôli úbytku na kg ti neprišiel m. Keď máš TT test negat tak nie si tehotná počkaj pokiaľ sa ti m nastaví kvôli zmene

Žužova

Ach vôbec nie,keby sa prídem pochváliť poviem váhu výšku , ja sa nemám potrebu chváliť pretože je mi to v podtstae jedno.. ´...takže blabla. Bola by som rada keby sa vyjadrí niekto kto si to zažil a máš skusenosť.

catemid

ach áno, stará známa žužova, ktorá sa sem prišla pochváliť, že "schudla už pod hranicu", akoby to ešte niekoho zaujímalo...a zaobalila to tehotenstvom...škoda slov..