Vztah bez svadby

mamnahaku

My ludia sme proste len rukojemnikmi tohto pudu a len hrstka ludi sa vie postavit na odpor tomuto teroristovi a nepodlahnut jeho natlaku :DDD

mamnahaku

Wreck veru tak, a najvacsia sranda je ked dvaja ludia zacinaju randit a dvorit si navzajom a ako hlupucko sa pritom spravaju ze otvaranie dveri, davanie prednost, nosenie tasiek, kupovanie darcekov, volanie si aj niekolkokrat za den a po rokoch su ti dvaja radi ze sa vidia len raz za den, pozdravenie je len nieco popod nos, darceky sa stavaju raritou, otvaranie dveri je minulostou.... proste sranda. Ono cital som ze laska nieje je len volanie pudov prirody ktore sluzi nato aby sa ludia mnozili a prinasali potomstvo. Laska je len poblaznenie duse a tela sluziace za ucelom pohlavneho aktu a oplodnenia. Ked je uz potomstvo na svete toto opantanie mysle a tela sa postupne straca do zabudnutia a dvaja ludia uz prestavaju k sebe citit tu magicku pritazlivost lebo ich tela splnili svoj ucel - priviedli na svet potomstvo. Ak by laska naozaj existovala dvaja ludia by boli do seba sialene zamilovani aj po 20 ci 30 rokoch. Lenze lasky niet je len rozmnozovaci pud prirody. Tento pud nam nahovara ze je nieco ako laska.

laponosi

wreck, tak isto si moze druzka buchat hlavu o stenu (a muz v hrobe), ked sa nezobrali a nieco sa stalo a teraz nie druzka bude dedit, ale niekto uplne iny.. napr. rodina...
co taka zena si pocne potom, to neviem.
manzelstvo aspon chrani majetok v rodovej linii..
a ja by som tiez, ako chlap, chcel nech to zdedi po mne moja zena, ako ktokolvek iny.. minimalne urcitu cast.
pretoze, citujem Manželia majú určite výhodnejšiu pozíciu pri dedení po zosnulom partnerovi. Na rozdiel od druha či družky majú nárok aj na vdovský alebo vdovecký dôchodok.

nuz a posledna poznamka pre ludi, co hovoria, ze rozvod he drahy - TAK SA NEROZVADZAJTE...

a toboz keby mam dieta, je vrcholne nezodpovedne ich nechat na pospas tejto krajiny..

wreck

najvacsia zabava nastane potom, po rokoch, ked uz jeden alebo obaja svoje rozhodnutie olutuju. to zrazu vyplavaju na povrch dovtedy dobre utajene vlastnosti, zrazu sa ukazuje prava tvar jedneho alebo druheho a potom si az clovek spomina na tie vtipy a ma chut buchat si hlavu do skrine akyze bol len sprosty, ze sa nechal zbavit slobody a ako draho a bolestivo ju teraz bude ziskavat naspat.

poradimtiti

Ja osobne si myslim, ze je blbost nevyuzit tuto zakonnu moznost, kedze dava vela opravneni co sa tyka pristupu k tomu druhemu zo zdravotneho a majetkoveho hladiska. Vyhovorky typu, ze svadba je draha zalezitost a podobne, co vacsinou maju chlapi, je blbost a je to dosledok toho, ze sa boja prevziat zodpovednost a takisto chcu mat zadne vratka, kedze aj starsi chlap dokaze zbalit mladu kocku. Svadba sa da urobit aj o dvoch svedkoch v podstate iba za uradny poplatok par eur. Oblecenie ani hostinu nikto riesit nemusi, je to len vecou chcenia. Aky je rozdiel zit nadivoko a urobit len tento uradny akt bez ostatnych "zauzivanych" veci, ked vedia zit takto "netradicne" vedla seba.