Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s dychanim bolest na hrudi v chladnejšom prostredi

Príspevok v téme: Problem s dychanim bolest na hrudi v chladnejšom prostredi
Jankos

Zdravím,

Pred par tyzdnami som bol chory, a po chorobe ma zacalo boliet na hrudi v rôznych podmienkach ak som v dobrej teplote bez povetria tak nič necitim momentalne, bol som vtedy u doktora brali krv aa ze všetko v poriadku, ale od vtedy sa to veľmi nezlepšilo mam pracu v naročnejšich podmienkach a dnes ked som bol 2 hodinky v 5 stupnnovej teplote pod klimou sa mi dost horsie dychalo tlak na hrudi az pomaly jemne zalahnute v ušiach som mal, tak isto prievan mi robi zle a všetko kolo toho, teplotu nemam, nekašlem ani počas choroby som nekašlal? nebol som astmatik ale za posledny rok sa to mohlo zmenit, mal niekto podobnne problemy???. S pozdravom Franko

Kýčera

Klíma je príčinou mnohých chorôb dýchacieho ústrojenstva,...prenáša vírusy,.. treba ju pravidelne čistiť. Ak si spozoroval ťažkosti s dýchaním v chladnom prostredí,nábeh na astmu máš. Môžeš však byť aj nedoliečený. Či si astmatik Ti z krvi nezistia,musíš k pneumológovi na spirometriu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s dychanim bolest na hrudi v chladnejšom prostredi - Fórum - ZDRAVIE.sk