Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc pri bolesti krizov - naliehave!

Príspevok v téme: Pomoc pri bolesti krizov - naliehave!
boleest

sportujem a este v sobotu pri zapase ma seklo v krizoch ale iba na lavej strane. Myslela som ze bolest prejde no doteraz nepresla. Boli ma to hlavne pri zaklone ci zohybani. V sobotu mam dalsi zapas a potrebujem pomoc. k lekarovi uz nestiham ist preto vas prosim o pomoc. Ak mate nejake rady ako to rozvicit alebo tomu aspon pomoct prosim napiste. Za komentare vopred dakujem.

boleest

RNG dakujem za radu. Ked som tento isty problem mala asi pred dvoma mesiaci bola som na rontgene a nezistili mi v podstate nic.lekar mi napisal elektroliecbu a bolest presla. Teraz ma vsak pri zapase znova seklo a bolest sa vratila na to iste miesto znova.

RNG

Stihni ist k lekarovi , aby ti uropbili CT chrbtice, aby si vedel aky problem mas, skor nez sa rozhodnes nieco domnele napravat.
Obvykle je to ale nejaky zapal, na co treba hodne tepla, protizapalove doplnky pripadne zvysit viralnu imunitu a brat DHA na poskodeny myelin.
Ale cert nespi, a moze to byt nieco vaznejsie
Mna ked "sekne v chrbate" nosim oblickovy pas 24 hodin v kuse aspon tyzden az dva a postupne mi to prejde. Samozrejme s pomocou protizapalovych, ako napr curcuminoidy to prejde rychlejsie.

Kýčera

Na rehabilitácie je jednotkou u nás prof.MUDr.A.GÚTH,vydal o.i. aj "Školu chrbta",skúste sa k nemu obaja dostať. Spomínam si tiež na jedného športovca,kt. mal ísť na operáciu,tú odmietol a cvičením s ODBORNÍKOM sa jej aj vyhol. Mal vysunutú platničku.

boleest

Dakujem vam vsetkym za rady u lekara- ortopeda som s tymto istym uz bola napisal mi rehabilitaciu po kt. mi bolest preslo. No teraz sa znoca vratila aj ked je uz na ustupe...

firo

mam zuzeny miechovy kanal,to mi zistili az na MR.ale predtym,ked som nevedel ake problemy vlastne mam,som skusil aj tzv.napravaca,ktory nemal asi ani sajnu,co mi mohol sposobit..ked som to potom hoviril mojmu neurochirurgovi,tak sa chytal za hlavu. a Dneska mas takych maserov ,xo si urobia tyzdovy kurz plnu...a myslim,ze ani netusia,ze niekedy mozu aj cloveku ublizit.

Razurčite

Kýčera:To si asi niekde inde čítala,že mu tlačí platnička na miechu.To by bolo trošku na inú debatu.Hladaj súvislosti reálne a nie domnelé.A vôbec ak je niečo čo chceš niekomu zdeliť bez toho aby si spravila viac škody ako úžitku musíš dokonale poznať situáciu nie len Dg.
Vy cvičiť nemôžete musíme operovať povedal neurológ :On:vylúčené ja potrebujem cvičiť to jediné mi pomôže Neurológ:Ste si istý tak teda iba z ľahkými váhami On:120kg neni veľa na mŕtve ťahy Neurológ:Radšej menej.

Kýčera

To máš pravdu,môžeš mať aj zúžený miechovy kanál a vtedy sa nesmie napravovať,preto ten ODBORNÍK. V jednom súkromnom centre v BA robila 1 profesorka a používala jemné techniky,robí tam dr.Adlerová?,kt.je vynikajúca akupunkturistka,odhalí aj tie choroby,o kt. ani netušíš. Jedna známa mala seknutý krk z obidvoch strán,hlavu ledva držala vpredu,po tejto 1/2 hod. kúre si vykračovala ako znovuzrodená. Tebe platnička tlačí na nerv,ale ak to necháš tak,aj Ty riskuješ.

firo

Najvacsia chyba.pri platnickach je napravovanie..ja som tiez na zaciatku skusil podobne veci a lutujem..mozem byt rad.ze este chodim a neochrnul som.. A takych tzv napravacov a maserov by som hnal...

Kýčera

Veríš,neveríš,skús a pocítiš. Pomôže aj napravovanie,masáže,...ale vyberaj ODBORNÍKA! Skús si nájsť podobnú tému,niekde som to tu postrehla-platnička?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomoc pri bolesti krizov - naliehave! - Fórum - ZDRAVIE.sk