Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krušiace sa zuby

robo-ti

Vyberaciu si popravde neviem ani predstaviť .. blee... skús si našporiť na implantát alebo sklenený pilier a budeš mať pevné zuby, nie vyberacie :)

Mattatka

Tak to máš super, len ja už som prišla o zadné zuby čo sa tak nešťastne rozpadli, že ich nevedeli zachrániť. Ja by som už potrebovala skôr vyberaciu dozadu.

robo-ti

Mal som podobný problém. Tiež si lekárka myslela či náhodou nemám nejakú chorobu, ale nepotvrdila sa. Jediné čo mi potom úplne nakoniec poradila, keď mi tiež nezaberalo nič, dať si spraviť či už jednotlivé korunky alebo mostík. Teraz nemám problém, je to prekryté a vyzerá to veľmi pekne. Predtým som mal také akokeby sivé zuby. Teraz som hollywoodsky herec :-D

REDBATICA

no mozno ti chyba vitamin D a k2,,, vitamin D pomaha zabudovavat vapnik a vitamin K2 urcuje kam sa zabuduje... daj si skontrolovat aj kosti, ci nemas zacinajucu osteoporozu.... dopln si mineraly... ako sa stravujes?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krušiace sa zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk