CHUDNUTIE - VECNA TEMA

wara

prosim Vas mate niekto 90 dnovu rozlisovaciu dietu v pocitaci?ak ano mohli by ste mi to poslat na moj mail:ellwen@pokec.sk

fraisee

ale vies co tin, ja uz neviem. planovala som dovolenku a uz aj doplanovala, neviem ci na nejaku pojdem. chcela by som no ale to je vo hviezdach, chcela som k moru a ne na nejaku chatu kdesi do hor ked je leto. nie nerobim nic s cestovnym ruchom, bola som na prijimackach ale neviem ci to ma zmysel tu ostavat. vobec momentalne neviem co dalej takze. a ty ako? co? aka dovolenka? hmm?

RNG

Co tak nejake termogeneratory z prirody.Napr vytazok zo zeleneho caju, guarana alebo zmesy na termogeneraciu
Hladaj na Google.sk pod doplnky, lean supreme.
Pytajte si extrakty zo zeleneho caju(niekedy ako Green tea extract) guarany, gotukoly
Spravne=dost velke davky su, ked pocitite, ze sa zahrievate=termogeneracia.mensie davky su neucinne. Sice aj ine latky v zelenom caji su dobre pre cloveka, hlavne antioxidanty, ale na chudnutie treba davky stimulacnych alkaloidov(tein, kofein a ine)

tin

Ale uz dobre .lepsie ako takto pred tyzdnom,hlas uz mam ,tak je fajn.Katty neviem kde je,aj moniqua volaco slubovala ped odchodom ,ze sa k nam vrati,alebo je este tam?A Ty kde planujes dovolenku,ak nejaku planujes?Nehovorila si Ty nieco v tejto debate dozadu,ze sa Ti paci take studovat ze cestovny ruch a tak?To som tu este vtedy s vami nedebatila.Alebo sa mylim,alebo nieco take aj teraz robis?Ozvi sa este ,ja obedujem prave.,Mile , inac,ze si sa ozvala.

fraisee

zdravim vsetkych. katie sa nas nas vybodla, co? co tin? ako? v pohodeeee? mi kamaratka sla do spanielska :( no a pre ostatnych:
ludia, smelo jedzte, ale nezerte!

cervik

ako povie Cica \\\\\\\\\\\\ \\\"nežer\\\\\\ \\\\\\\\\". Človek si to musí najprv zrovnať v hlave. Ráno si dám klasické raňajky-obložený chlebík so zeleninou,kávu,desiata jedno ovocie,jogurt,z obedu môžeš aj zvýšiť, najpozdejšie o piatej hocijakú striedmu večeru so zeleninou, sladkosti vylúčiť z jedálnička, o siedmej - ôsmej večer bylinkový čaj. Zaisto schudneš, keď nebudeš žrať.

alena čuvarská

prosim Vas mate niekto 90 dnovu rozlisovaciu dietu v pocitaci?ak ano mohli by ste mi to poslat na moj mail:prosim Vas mate niekto 90 dnovu rozlisovaciu dietu v pocitaci?ak ano mohli by ste mi to poslat na moj mail: alena.cuvarska@mail.t-com.sk,dakujem krasne,prajem pekny den:)

žofia

RNG,
ďakujem veľmi pekne. Okrem olejov užívam myslím všetko "všeho" druhu :-)
Ďakujem pekne a prajem veľa úspechov v Tvojej práci
Žofka

RNG

Mexicky Yam(1-4 podla hormonalnej potreby) na odstranenie navalov horucavy a zimy.
2gramy pupalkoveho alebo lepsie 3 gramy zmesi rybaci,lanovy,borakovy olej.1 gram damiany(povzbudive pre zeny)
2-3 spiruliny alebo kelp denne na jod(alebo par kvapiek jodovej tinktury na spodnu cast brucha raz tyzdenne)na povzbudenie cinnosti stitnej zlazy a ochrana proti cystam a polypom
200 mcg selenu(ochrana proti virusom a rakovinam.
Inac vsetko ako doteraz zelenina, cvicenie, pitie dost vody, humor

žofia

pre RNG :
prajem krásny deň, čítam všetky Tvoje rady, ďakujem pekne.
Ale čo poradíš v prípade, ak mám zníženú činnosť štít. žľazy? Veď je to tak náročné, tak ťažké... denne poctivo cvičím, dodržiavam základnú vec : nízky príjem a zvyšiť vydaj, pijem dostatok tekutín : vodu, čaj a pridávam Magnéziu či Matonku.
Schudnem 2 kg a zachvíľu ich priberiem. Všimla som si, že je to ovplyvnené aj mesiacom.
Záleží mi na postave, i keď som po 50tke, ale hormony štrajkujú ako divé, ešte že humor slúži!
Prajem pekný deň
Žofka