CHUDNUTIE - VECNA TEMA

tin

ahoj fraisee ako sa mas,mate?Co si ich zas vsetkych vyhnala?Ale ked je tak ,tak je tak.Ja by som tu rozlisovacku uz nedrzala ani za nic.
Vysledok horsi ,ako bez diety.A este skusat,ci ide otvorit akasi stranka,ktora mozno ani po mesiaci nefunguje,ja som stastna aj bez diety.ahojte.

wara

prosim Vas mate niekto 90 dnovu rozlisovaciu dietu v pocitaci?ak ano mohli by ste mi to poslat na moj mail...?ellwen@pokec.sk.dakujem krasne,prajem pekny den:)

tin

Nemam nove nic,akurat mam nieco s hlasivkami.Neviem co sa mi stalo ,nemozem vobec rozpravat.V piatok som si v teple kupila vodu,taku cistu,a este som si ju pytala ,ze nechladenu.Hovorim si ,aka som fajnova ,ved mne nic nebyva ani od zmrzliny v zime.Skoro nikdy nie som chora ako chripka a take veci.Neviem ,ci ide o nejaky zapal,s hlasivkami som nikdy nic nemala ,ale teraz sa citim pod psa.Ani detom nemozem nic povedat,telefonovat,hrozne.Mam to od vcera od nejakej 16tej poobede,a ani po vselijakych dobrych radach to nie je lepsie.Moniqa sa uz vratila z dovolenky?Este sa neozvala?A katty ako sa ma ako?Tak peknu nedelu.Vsetkym.

fraise

zdravim tin
co mas nove ha? zijem.. tak napoly.. ale da sa :)
znepokojuje ma len jedna vec, cele dni je priserne teplo, slunce sviiici a ja trcim v robote, akonahle z nej vytiahnem paty - no dazd, predvcerom rovno prietrz mracien. no a hla, pride weekend - a je znova zamracene.
niekto mi robi napriek. a to sa mi vobec nepaci.