CHUDNUTIE - VECNA TEMA

RNG

Co tak skusit stimulovat spalovanie tukov termogeneratormi. Je tam vytazok zo zeleneho caju a alfa lipoicka kyselina(su to zaroven antioxidanty na regeneraciu pleti), alebo zmes Xtreme Lean Supreme?

tin

Ahojte,fraisee a mozno ani cielene nechudneme.Uz sa citime dobre,lebo kila pojdu aj tak.Kazdy den vela sportujeme.Niektori.Ja uz zajtra idem akoze pracovat,dost bolo oddychu.Aj ked to naozaj nebola velka zabava.Dufam ,ze noha bude posluchat,aj ked vysledok este nie je ako ma byt.A co dievcata ostatne?Mate uz plavky na leto?Ja som si dnes jedny pekne kupila,tak sa zachvilu balim na dovolenku.Majte sa fajn.

tin

fraisee,umele nechty sa neodliepaju,to ako by som pracovala?A nikto Ta uz za ziadny vyrok nejde zozrat,prepac my ,teda ja sme uz obedovali.A uz som sa aj bicyklovala,tak aby som mala naozaj dost,tak sa citim fajn.katty pedikuru mam sa sebou,tak aj to je dobra vec po tej sadre dobre padla.Si sikovna s tymi kilami.Ale ja ked sa rozhodnem ,ze dost,no necakala by som po sviatkoch.Mne osobne sa cez sviatky dari v tychto veciach.Ked je akoze rodinna pohoda,ludia su spolu,nezajedam stres.A lyzujeme potom hned,tak to je este adrenalin.To bicyklovanie,take rychle a vela ma volaco do seba.Vyskusajte.Aj ked som schudla ze 3kg,tak sa tak nestresujem,ze kedy uz budem mat tu svoju vahu.Klud,pohoda stihame.

fraisee

zdrastvuj teta katie, som velmi rada ze kila idu dole a viem ze si inteligentna osoba, cize to nepojde na ukor tvojho zdravia :) a vidis ze to nie je take tazke :)
no co fesandy? ako sa mate? neodliepaju sa este tie umele nechty?

katty19

...a ide sa cestou nazad k svojej prapodstate, k štíhlemu a nádhernému telu, ktoré tentokrát bude ešte krajšie ako predtým, lebo sem-tam sa objaví aj sval, ktoré sme predtým možno nemávali, tak tak

katty19

a hlavne elááán, chce to elán a vieru, ale tie prídu po prvých odfučkaných kilách, takže, hnev, humor, elán a vieru a ide sa....