CHUDNUTIE - VECNA TEMA

tin

Ale meggi,ved fraisee je naozaj fakt super baba,a citaj aj dalej myslim,ze sa s nou da bavit o vselicom.Nemozes ju odpisat za jeden vyrok.

fraisee

tin - ano s niecom som spokojna, co sa tyka hlavne zivot. stylu, vzdy som si myslela ze som leniva. ale ako tak zistujem ako to je s ostatnymi, tak som pomerne aktivny clovek. to sa mi paci.
a fesandy, byt fit neznamena mat 45 kil a kruhy pod ocami. clovek sa musi citit psychicky aj fyzicky ok. tak je to spravne. a ak si chce dat denne jednu cokoladovu tycinku, nevidim v tom problem. ale musime sa hybat.

meggi

fiiha, niekto aký premúdrelý... vieš ako, niekto sa nemusí ani napchávať a má to proste v génoch. kedysi moja spolužiačka do školy na desiatu nosila 4 rohlíky, 2 ovocia a napolitanku. vkuse niečo žuvala a bola ako špáradielko. zas druhá spolužiačka, sa snažila naozaj vyberať si čo bude jesť (žiadne klobásky, slaniny a pod), v škole mala vždy max.2 rohlíčky, ale na nej bolo vždy všetko vidieť.niekto má dobrý metabolizmus, niekto zas nie a vôbec to nemusí byť o napchávaní sa. takže nabudúce si komentár: ale napchavat ste sa same mohli....radšej strč za klobúk.

andulik

Adrianka... mozno si v tom, ze ti to pomohlo ta delena strava..OK-nik ti to neberie, ale fraisee to na 100% odhadla.
Pises, ze po antikoncepcii si zacala priberat, jasne ze hej, ked ti cyklus pravidelne chodi a mozna si to neuvedomujes a zjes toho viac ako pred uzivanim antikoncepcie. No s pribudajucimi sa rokmi ide tazsie vaha dolu a kazdy clovek ma iny metabolizmus spalovania tukov. Ja uzivam tiez dlhe roky antikoncepciu a nepribrala som ani kilo a to sa pritom stale rovnako stravujem, akurat nejem sladkosti tie nejak nemusim, ale pravidelne sportujem.

Noo ja ti drzim palce k tomu kroku, ktoremu si sa rozhodla..nech ti to co najdlhsie vydrzi ...

tin

fraisee,ja som to myslela,ci si aspon s niecim spokojna,ked si vyhlasila ,ze nic nie je dokonale.Tak hadam urcite nieco bude.Ved nemusis,ani ja by som to tu nezverejnila,staci,veta,ano je.Ty si to tu pisala,ze studujes alebo chces cestovny ruch?ked ste uz vsetky krasne,stihle,kde pojdete oddychovat?

fraisee

hm kocky delena strava - podla mna hlupost, ale mnohym pomohla schudnut - budis. len doktori varuju ze ak ju raz zacnes a o nejaky cas skoncis pride jojo efekt.ale ked to niekomu pomaha, preco nie.
tin - nebudem hovorit co je na mne pekne, pripada mi to ako v klube namyslenych.

tin

adriana,vsak to hovorim,ze to nezabera,ja som nepriberala,chcela som schudnut,aby som mala svoju idealnu vahu,ako dakedy.Raz som prisla na forum, nahodou som sa strasne nudila.A necudujem sa, ze sa Ti do toho nechce.POdla mna je lepsie jest spravne,a vydaj poriadny.Ja som po nej pribrala 3 kila ,no ja neviem ako potom.A nie je to lahke, v takom veku.Uz to nejde ako v 17tich,to je fakt.A naco si prosim Ta brala tu antikoncepciu?To naco si sa trapila?Ved su aj ine sposoby,menej skodiacie,ci nie? Ja som hrozne proti vsetkemu cudziemu ,liekom ,a neviem co ,co nepatri do tela ,vzdy hladam najpr ine sposoby.A urcite to zvladnes.Ked som to uz rozbehla ja,a neslo to,alebo som nebola motivovana?Ta rozlisovacka je stara 100 rokov,uz ako mlade sme so sestrou pri nej chceli chudnut.Ale ja som nikdy ziadnu specialnu dietu nedrzala.Ja to nie som schopna,ja som mala skor niekedy aj 3 tyzdne len caj,ale to neviem, ci som bola celkom na poriadku.Tak to nikomu neodporucam.Ale to bolo uz davno,teraz by som asi niekoho od zlosti ,ze nejem ,no ja neviem.No nedalo by sa so mnou jednoducho vydrzat.Asi tak.

adriana

Pri delenej strave som delila živočíšne potraviny a rastlinné potraviny. Neviem prečo si myslíte, že sa nedá schudnúť delenou stravou, keď som to sama na vlastnej koži vyskúšala a zabralo to. Keby že nezačnem s antikoncepciou tak som asi ešte stále "štíhla". Ale ďakujem za Váš názor, možno to bude inšpirácia, aby som Vám dokázala, že predsa to ide. Je možné aj to, čo ste písali, že to bolo len od toho, že som menej jedla. Nevadí, ale hlavné je to, že musím schudnúť. Mám už skoro 40 rokov, čím ďalej, tým to bude horšie. Ale asi mi pomôže začať s diétou aj tento fórum. Vlastne už troška aj pomohol, lebo od dnes začínam! Som zvedavá dokedy to vydržím. Držte mi palce.

andulik

Ahojte.
Rada by som nieco prispela k Vasemu chudnutiu. Najlepsie sa chudne cvicenim aspon 3x do tyzdna a to aj nieco robite pre svoje zdravie ako sa trapit s delenou stravou alebo nejakymi dietami, ktore maju jojo efekt.