Zápal žaludka

Príspevok v téme: Zápal žaludka
menma

Zdravím mam zápal žalúdka a chcel by som sa spýtat hlavne tých čo zapal žalúdka mali ako to riešily ? ja mam len tabletky proti kyseline to je všetko... neviem čo mam jesť väčšinov po každom jedle mi pride zle.. citim sa slabo toči sa mi kusok hlava.. celkovo som stale vyčerpaný ake ste mali vy tažkosti zo zapalom? a ako ste to riešili ? čo ste jedly atd?? prosím poradte, dali vam aj lieky na zapal či len na kyselinu?

RNG

Lombardo citaj pozornejsie.Sladovka hladkoploda sice ako cela bylina zvysuje tlak mierne, ale vytazok z nej tj bez glycerhyzinu(DGL) ten tlak nezvysuje.
Nakoniec mam to aj osobne potvrdene, ked som pouzival pravidelne DGL pred jedlom, nemal som nijak ovplyvneny tlak.

lombardo1981

Dodala som ti jednu štúdiu.
A ty ani po mojich opakovaných požiadavkách po dôkazoch, že sa na hypertenziu nezomiera, si mi doposiaľ nič neposkytla. A to pýtam len dôkazy len k jednej veci. Pretože od teba by som viac ani nevyžadovala.
Pýtam sa ťa ešte raz, pretože to akosi nedokážeš pochopiť: VIEŠ AKÝ JE ROZDIEL MEDZI STALO SA A MOHLO SA STAŤ? VIEŠ AKÚ ÚLOHU TAM PLNÍ PODMIEŇOVACÍ SPÔSOB?
A čo sa týka toho DGL a hypertenzie, tak tu je napísané, že ju môže spôsobiť: www.raysahelian.com
Ak máš iné informácie, tak sa rada nechám poučiť.

redka

mozno by si mohol vyskusat aj zivicu Masticha... ta sa pouziva na helikobaktera, na zapaly zaludka a pod... nemamm oskusane len som o tom citala...

hanka9

Lombardo, neviem na com ficis

ale viem ze dokazes byt zakerna, pretoze si krivo obvinila cloveka RNG

a ked som pytal od teba dokazy pre obvinenie

aj napriek niekolkym vyzvam z mojej strany si nam ich tu nepredlozila
lebo ich nemas

a po tomto si si nasla zamienku a odo mna pytas akesi dokazy na tlak

to budes pytat odo mna zakazdym dokazy na vsetko co poviem a uvadzat ct. citatelov do omylu?

lombardo1981

A čo takto konečne poskytnúť tie dôkazy o tom, že na hypertenziu sa neumiera. Pýtam si ich už po "stýkrát".

hanka9

Lombardo, inac DGL (sladovka hladkoploda, (lekorice) je podla mna zbavena latky sposobujuca vysoky tlak.
DGL lieci relief zaludka. Tiez velmi vhodne je uzivat aloe vera.

Alebo to skombinovat a pridat k tomu este dalsie protizapalove byliny+ pridat k nim bylinu so slizovitym ucinkom (v tom pripade nemusis brat lieky proti kyseliny)+ pridat byliny na uzdravenie sliznice. Moze sa pridat aj bylina na upokojenie posobiaca v oblasti zaludka (medovka lekarska) na ukludnenie, valeriana tato ale trochu znizuje pozornost a mierne uspava