Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SOS svadba po šiestich rokoch - som z toho zufalá

Príspevok v téme: SOS svadba po šiestich rokoch - som z toho zufalá
plačko

ahojte. Mám naozaj veľký problém, neviem sa jednoducho pohnúť ďalej. S priateľom sme spolu viac ako 6 rokov a nejake 2 sme zasnúbení. Ale ja si stále nie som istá. v minulosti sme sa často rozchádzali a schádzali. vždy som sa k nemu vrátila, neviem ani, či z ľútosti, lásky alebo zo zvyku a pohodlnosti. Potom mám relatívne kľudné obdobia ale vždy ma to dobehne a zasa začnem pochybovať.Naplánovali sme si svadbu na august. Okolie aj rodina o tom už vedia, navyše robíme v jednej firme a bývame v jednej dedine, viete si predstaviť ten strach z rozchodu. Nie som si nim istá. A sebou už vobec nie. som na dne, potrebujem radu, (asi aj psychologa) Veľmi ma to zožiera a upadám do extremnej depresie.

kafe

plačko, jednoducho sa s ním rozíď a je po probléme. Nič ste neposrali. Síce ti to trvalo dlhšie, uvedomiť si čo chceš, ale tak doplo ti to. Že chceš byť na chlapa hrdá a vážiť si ho sú základné veci. Neboj sa, že by si mu ublížila, nie si jediná žena s ktorou môže žiť. S nejakou druhou si môžu typovo sadnúť oveľa lepšie než s tebou. Podľa mňa by ste sa v maželstve "žrali" ako psy... to neprospieva ani jednému, ani druhému a deťom už vôbec nie. Tak prestaň hľadať výhovorky a prijmi to, že rozchod je najlepšie riešenie.

sona551

Laura36- ked citam taketo liberalne nazory o tom, ze svadba je len papier, je mi z teba zle...Evidentne ti to doma neklape tak ako ma, tak sa tu hras teraz na nejaku znalkynu rodiny a najviac na to doplati tvoje dieta. Lutujem ho, ze musi vyrastat v takejto pseudorodinke na aku sa tam doma hrate....

laura36

ale ved svadba je len formalita...mozes sa rozviest tak ako rozist... mne je to smiesne, ako sa kopa ludi hrabe do kostola, slubuje tam pred panom Bohom, co nie su schopni splnit a po par rokoch sa uz rozvadzaju, lebo si najdu niekoho ineho a pod... ja zijem 10 rokov aj bez svadby, u mna je zavazok dieta, ktore mam, to uz je zavazok, nie nejaky podpisany papier, ktory sa da zrusit kedykolvek. ak to tak necitis, tak to jednoducho zrus, da sa zit aj bez toho.

martin_25

ked si nie si ista, nechapem preco si mu povedala ANO ked ta ziadal o ruku. mala by si vratit prsten, nech ho da radswj takej, ktora si bude ista, ze ho chce za manzela ;)

vebe

Ja som nieco taketo pred svadbou nezazila, neviem cim to bolo, nejak to slo rychlejsie, potom prisli deti a bolo po uvahach a pochybnostiach. Ale ked to tak citam, nerob si iluzie, ze ked mas teraz pochybnosti ze ked ho teraz po 6 rokoch mas za slabocha, ze sa na tom nieco zmeni.Fazu ohurenia, ocarenia a strasneho zalubenia mate uz za sebou. Takze teraz uz bude stale víac a viac toho realneho.
Mala by si si skusit presne odpovedat na otazku, preco s nim stale si. Ak si odpovedou nebudes ista, alebo to bude niekde na urovni lebo ho uz poznam a zvykla som si, tak svadbu s nim neplanuj a nestracaj s nim viac casu. Mozno si myslis ze by to bolo neprijemne, lebo robite v jednej firme, byvate v jednej dedine a ze rozchod by bol problem. Poviem ti, ze nebol kazda atrakcia pominie, ludia to budu riesit tak tyzden maximalne dva, potom pride ina atrakcia. Lenze ked ty nebudes v tomto manzelstve stastna, ti ludia z dediny ani z firmy ti nepomozu, povedia ti, nemala si si ho brat

plačko

tiež si myslím, že by sme sa asi nemali brať...trošku sme to pos.... .nechali sme to zájsť príliš daleko..mala som sa s ním rozísť už dávno, no nikdy som nenašla v sebe odvahu byť sama..ked si pomyslím, že toľko chlapov behá po svete a ja sa mám upísať jednému, kt. ani neviem, či milujem..chcem chlapa na úrovni, takého, na ktorého ked sa pozriem, budem hrdá a šťastná... bojím sa, že na toto raz doplatím a ostanem sama

Nina.

Pochybnosti pred svadbou sú úplne normálne a má ich skoro každý, ale myslím si, že ty máš až priveľké pochybnosti, ktoré nie sú bežné a rozhodne to neveští nič dobré. Svadbu by som rozhodne na tvojom mieste určite aspoň odložila ak nie úplne zrušila. V takomto rozpoložení v akom si nie je svadba vôbec dobrý nápad ...

NtHugeQ

lol predmanzelska poradnu tu radite kt si zalozia psychologovia co su tri a viackrat rozvedeni lol.mali by sa brat ludia s rovnakou povahou a s rovnakou urovnou atraktivity potom by neboli rozvody.to je loteria cele manzelstvo.a clovek sa meni cely zivot aj pocas manxelstva a moze prist na to ze s takou zenou ja uz nechcem zit.

plačko

presne, viem že mu (nám)tým komandovaním skor uškodím ako pomožem, ale ja to mám akosi v povahe...moc sa zamýšlam nad všetkým a vidím všetko čierne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SOS svadba po šiestich rokoch - som z toho zufalá - Fórum - ZDRAVIE.sk