Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v krku neprechadza

Príspevok v téme: Bolesť v krku neprechadza
AnonymSVK

Dobrý deň,
Od januára som bol neustále chorý . Neskor sa mi to zlepšilo ale bolelo ma stále v krku . Bol som aj u doktorky na odber krvi, výter z hrdla,nosa. Prekvapilo ma to ale výsledky boli dobré tak mi povedala že mi to prejde.Už je skoro apríl a stále ma bolí v krku pod hrdlom a uzliny mám tiež.Nemožem isť ani von akonáhle vyjdem von ma to začne ešte viac boleť. Prosím Vás poradíte mi čo mám urobiť? :(

Kýčera

Zober mamu a dôrazne si žiadajte ďalšie vyšetrenia.Aj keď máš výsledky dobré,pravdu môžeš mať Ty.Nevieš,čo konkrétne Ti dala z krvi vyšetriť.Žiadajte vyšetrenie u KRČNÉHO,ak tam bude všetko o.k.,endokrinológ,...A súčasne sa riaď aj radami Simci 663.

simca663

Skús sa začať otužovať. Na začiatok aby si nebol taký náchylný na chorobu. Na začiatok pomaličky a potom skús dlhšie prechádzky, vlažnú vodu.... pokiaľ ide o bolesť môžem ti odporučiť Strepfen. Je to liek na hrdlo ale nie antibiotikum, takže ti nerozhádže organizmus. No skús a hádam bude lepšie :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v krku neprechadza - Fórum - ZDRAVIE.sk