Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám pocit nedostatku vzduchu.. môže byť problém v chrbtici?

Táto diskusia patrí k článku: Mám pocit nedostatku vzduchu.. môže byť problém v chrbtici?
Mám pocit nedostatku vzduchu.. môže byť problém v chrbtici?

Pred 10 rokmi som mal vaznu nehodu na bicykli, otras mozgu, hospitalizacia...nasledne robene komlpetne vysetrenia...vsetko ok. Bol by som rad, aby Vas nezmiatol ten otras mozgu, este raz pripominam bolo to pred 10 rokmi a vsetko bolo ok. Postupom casu sa vsak dostavil problem s totalne atipickymi priznakmi, zacalo to tym, ze som mal pocit nedostatku vzduchu, teda zastavit, nadychnut sa a potom som mohol robit cokolvek...nejako som si na to zvykol, aj ked som sporadicky navsevoval lekara , lebo mi to nedalo pokoj. V poslednej dobe sa mi strasne potia ruky, dlane...nejedna sa o bolest,ktora sa neda zniest, ale o ten pocit, neistej a roztrasenej chodze...pocitu nedostatku vzduchu. Niesom lekar, ale nepride mi to uplne ok. Najzvlastnejsie na tom vsetkom je...ze bez akehokolvek problem zabehnem aj 10 km,ale neodplavem ani 30 metrov, vopred by som rad upozornil, ze sa nejedna o ziadnu fobiu,ci strach z vody...je to vyslovene taky kontrast, ze to nedava logiku,prebehnut 10 km na jednej a neobstat v klude pri pokladni v obchode na druhej strane....otazka znie...moze to vsetko sposobovat chrbtica? Moze to byt cviknuty nerv? Ak ano je mozne ,ze by bol cviknuty,tak dlhu dobu? Na zaver by som rad poznamenal, ze som absolvoal vysetrenia: Kardiologia,EKG a echokardiograf, vsetko ok, tlak 135-120/75-85 (uvadzam rozmedzia) Pneumologia: spirometria, rontgen. Nalez primerany veku,vsetko v poriadku. Otorinolaringolia-vyteri z hrdla ,nosa,vsetko ok. Alergologia- Prach ,pel,roztoce...inak ok,alergiu neliecim,radsej to prekycham. Ortopedia: Rontgen: Mierna skolioza a kyfoza hrudnej chrbtice...tu nalez konci..klby,kosti a stav kosti priamo umerny veku. Neurologia: Klasicke neurologicke vysetenie,bez nalezu...test na boreliozu...vsetko ok,vratane testu...Endokrinologia: vsetko ok. Tak co to je?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám pocit nedostatku vzduchu.. môže byť problém v chrbtici? - Fórum - ZDRAVIE.sk