Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chrápanie ženy

Príspevok v téme: Chrápanie ženy
manzelkaaaaa

ahojte, možno sa niektorí dobre pobavíte, ale mne nie je všetko jedno, aby som bola presná, môjmu manželovi. pôvodne som chcela dať názov témy budím svojho muža... je to tak, pár mesiacov, povedzme od začiatku roka cca..jednoducho a stručne - chrápem. som žena, mám 30, a nikdy som nechrápala, ak nerátame obdobie napríklad nádchy a pod.keď sa to stáva každému. môj manžel sa chudák niekedy fakt nevyspí. a rady typu, že nech ide spať na gauč atp., nepotrebujem, za prvé, bývame v garzonke :D a za druhé on ani nikam ísť nechce. chcel by mi pomôcť ale nevie ako. a o príčine už dupľom netuším. alebo zájsť s chrápaním k lekárovi????? nuž, babo raď!

Shayleen

Skoč na orl na vyšetrenie a keď ri tam nič nezistia zožen si "prsteň" na nos proti chrápaniu aj ja chápem ale my to neriešime

redka

este som zabudla napisat ze vypustil aj sladkosti, kolace a pod... ked chcel nieco sladke, dal si radsej dve kocky 70% cokolady...

redka

moj priatel prestal chrapat po tom co zmenil stravu... schudol asi 10 kil... zacal jest vaic zeleniny a vypustil sacharidy vo forme chleba, mucnych veci, priloh ako su zemiaky a ryza... dal sa na nieco ako paleostravovanie.... vdaka bohu konecne sa vyspim :D :D :D a ja niekedy tiez zachrapkam, ale tak nadranom tesne pred zobudenim... ale nie je to ziadne pilenie dreva :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chrápanie ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk