Chcem podat zalobu

Príspevok v téme: Chcem podat zalobu
peeeteeer

Neviem ci som si vybral spravnu kategoriu na moj prispevok ale asi sa budem stazovat na jednu znacku co predava muzsku ochranu p....o ;) roztrhol sa takze co malo ostat v nom ostalo v priatelke a to ma plodne dni. do par hodin uzila tu tabletku escapole ci ako sa vola. Citam po forach ze to zene len uskodi a tehotne aj tak ostanu.

iny

Pouzivanie kondomu neni take lahke, ako sa zda. Treba ho spravne pouzivat. Precitaj si navod, aj ked sa ti zda, ze ho nepotrebujes.

V kratkosti - musim dobre sediet, byt spravne nasadeny s VYTLACENYM vzducho v spicke. Inak vznikne vzduchova bublina, ktora praskne.

Okrem toho treba lubrikaciu, alebo prirodzenu vlhkost zeny a pri dlhsom styku kontrolovat aj jeho nasadenie.

Tiez som si myslel, ze kondomy su zle, nekvalitne atd.

Uplne nepatrne poskodenie moze byt este chybou vyroby. Na to su vsak prisne automatizovane procesy, takze tam je chyba minimalna. Problem este moze nastat pri skladovani, dlzke spotreby atd.

Ale nic z toho neni take dolezite, ako spravne pouzivanie.

Co sa tyka TABLETKY PO.... Je to kopec hormonalneho svinstva, ktory jej na pol roka rozhadze menzes. Ucinne to je, otehotniet nemusi vobec /s vysokou pravdepodobnostou/. Len to neni nahrada za chyby sposobeny nespravnym uzitim kondomu.

Skus si to este dobre nastudovat a budes prekvapeny, ze sa ti neroztrhne uz hadam ani jeden.

Mimochodom, ak clovek sexuje, tak ziadna ochrana neni 100 percentna a mal by pocitat s dosledkami - moznostou otehotnenia.