Modelácia prsníkov, mastopexia

Príspevok v téme: Modelácia prsníkov, mastopexia
avokimada

má tu niekto skúsenosť s opravou prsníkou ????,pretože sú ovisnuté a veľké????rozmýšľam nad touto možnosťou,pretože mi to znepríjemňuje život-mám problém s podprsenkami,každú chvíľu mám nejaký ekzém pod prsiami,hocijakú podprsenku neznesiem,hneď ma prsia svrbia.akurát rozmýšľam že sa objednám na vyšetrenie,či som vôbec vhodný adept na takúto operáciu,pretože sa liečim na vysoký tlak,cholesterol,pečeň mám ztukovatelú,-výsledky mám síce dobré ale beriem lieky a bojím sa anestézy.už som prežila šesť operácií,tak neviem či pokúšať šťastenu.no veľmi by mi to zlepšilo život :-)

ema111

Ahoj....no áno, cez net som sa objednala na konzultáciu, kde som sa musela lekárovi ukázať a potom som sa s ním dohodla na termíne operácie, dal mi žiadanku na predoperačné vyšetrenie, dal mi kadejaké papiere nech si ich preštudujem a podpíšem svoj súhlas s opkou a potom som lekára videla až v deň opky :)

avokimada

ahoj - dík za odpoveď.ešte by som potrebovala vedieť-ty si bola najprv na nejakej konzultácii u lekára či tá operácia pripadá do úvahy?asi hej čo?ja som od Prievidze - vyskúšam asi niečo tu,neviem musím kuknúť na nete.

ema111

nemyslím si, žeby mohol byť vek problém....ale tak neviem, nie som odborníčka :D ja budem mať 30, detí ešte nemám, ale plánujem, no musela som na opku...už som bola riadne deprimovaná :)
čo sa týka hojenia, ja som nemala vôbec žiadne problémy...prvé dni to trošku bolelo, štípkalo...ale presne týždeň po opke som už šla do práce a v pohode :) po mesiace som už aj zabudla nato, že som na dakej operácií bola :)..vyšlo ma to na 1400 eur a bola som u Mudr. Pikulu vo Zvolene....super lekár ;)..kľudne sa pýtaj, ak ťa niečo zaujíma :)..inak ak ti môžem poradiť na omlazeni bodka cz sú veľmi dobré diskusné fóra a baby tam dávajú aj fotky...mne tá stránka dosť pomohla :)

avokimada

ema111- sorry dlho som tu nebola- no mňa by hlavne zaujímalo kolko máš rokov-lebo ja mám už 53-preto sa bojím že som už stará na takúto operáciu-pokožka už nie je nič moc-myslím elasticita- zmenšiť by som ich ani nechcela,len zdvihnúť a bojím sa hojenia rán-a kolko si dala za operáciu? a kde ti to robili?poraď prosím :-)

ema111

ahoj...ja som túto opku podstúpila pred cca pol rokom....kvôli asymetrii a ovisaniu prsníkov....ale ty by si si ich asi chcela dať aj zmenšiť však?..ja som sa najviac bála narkózy, ale dá sa to zvládnuť, pohodička, o pár dni som aj zabudla, že som na dakej opke bola...a čo konkrétne ťa zaujíma? kľudne sa pýtaj? ;)