Donna Hair podporuje rast vlasov?

Marketkka

ja som douzivala prednedavnom vitaminy donna hair; mam redsie vllasy tak som skusila ci mi to zlepsi a vlasy zhustnu, vlasy zhustli a zatial sa mi menej mastia ze tak casto neumyvam

Winter333

mne pomohol tento forcapil www.pilulka.sk a vydrzi dost dlho a je fakt kvalitný... a posilnil mi aj nehty :) na pilulke mas aj zlavu -odkaz odstránený-
:)

patriciateen

ja som donnu uzivala, netreba cakat zazraky po tyzdni su to vitaminy pomalsie posobia ale po 3 mesiacoch uzivania su vidiet skutocne rozdiely, ja som s nou bola spokojna

anabela89

Ja ich už uživam asi rok , a som spokojná ale suhlasim ako pisala Kikarika1 co sedi jednemu nemusi druhemu napr. moje kamosky si zase velmi chvalia kerastase , vraj sa im velmi zmenila štruktura vlasov a maju ich take zdrave :-) a pevne ..preto sa niekedy pohravam s myšlienkou ze ich vyskusam

Evushka

Mám to tiež doma, používam ho pravidelne. Myslím, že u každej to zaberie asi inak. Ja mám tiež poslednú dobu redšie vlasy, dosť mi vypadávali. Nemám pocit, že by sa extra zahustili, ale určite o niečo menej vypadávajú. No hlavne som zaznamenala neskutočnú rýchlosť vlasov. Mnohí nechápali, že ako mi veľmi narástli vlasy a aké ich mám dlhé. No teraz sú už zase ostrihané, ale opäť rastú celkom rýchlo. :)

kikarika1

mojej kamoške to pomohlo...dosť jej vypadávali vlasy a s týmito vitamínmi jej prestali padať a začali sa jej obnovovať nové (v miestach, kde jej predtým povypadávali)...čo však niekomu pomôže, to druhému pomôcť nemusí...držím palce