Čo robit?

Príspevok v téme: Čo robit?
Zmateny

Ahojte, tak najprv vám to zhrnieme celý môj problém. Mám 18rokov a stretávam sa s 22 ročnou asi 4týždne. Spoznali sme sa v Bare kde sme sa rozprávali o všeličom možnom a nejak tak sme zistili ze mame podobne myšlienky. Jedine také zaujímavé na našom randeni bol začiatok lebo hneď prvý týždeň sme sa bozkávali a mali už 2krat sex. Avšak sú v jej živote aj iný ľudia jedného ktorého pozná 3roky a hovorí o ňom dodnes ze najlepšie by bolo ísť za ním lenže vraví ze on sa vzťahu bojí a všetko a potomtalian s ktorým sa poznala pol roka a tiež ze to bolo neuveriteľne. Počúvam to často ale nijak mi to neprekáža pretože som si zažil podobne a tiež sa to ťažko nespominalo. Pýta sa ma občas či mi to vadí ako to všetko beriem odpoviem jej len ze este nemôžem vedieť ako to beriem ale hovorím ze randime spolu a spoznavame sa. Ona vraví podobne ze na hlbšie city potrebuje ešte čas. Veľmi si rozumieme a sexi máme tiež dosť, chodievame von a proste sa stretávame, chce byť so mnou skoro stále lebo ze jej je dobre somnou. Moja otázka teda spočíva v tom ze ci je dobre pokračovať a možno šťastím bude chcieť byť somnou (áno určite by som bol za takúto možnosť rad) alebo to nechať tak.

Zmateny

Helou som zvedavý na odpovede stále to je tak ako predtým je nám spolu fajn cítim to isté zaľúbený nej som a som veľmi prekvapený už taký zmätený nej som trochu mi niekto ktomu niečo povedal. Fungovalo to stále istosex bolpotom sme sa na dlhšie nevideli asi 5dni a potom som len tak napísal ako sa má a ta má volala von či neprídem levski sme spolu s jej kamarátmi volal jej chalan ze ci nechce v ten deň večer ísť do zahraničia lebo on ma niečo vybaviť boli sme spolu a chystal som sa domov sama od seba sa zdvihla a šla za mnou tak sme sa obimali rozprávali si a bozkávali vravela ze tam bude dlhšie ale ze bude čoskoro späť (miluje spontánnosť) po týždni prišla a my sme sa stretli keď bola mimo tak sme si sem tam písali nakoniec ako sme sa stretli tak zase úplne to isté sex bol super zdalo sa mi ze som ju priviedol k orgazmu (neviem ako to mám povedať ha ha :D) no a videli sme sa aj na ďalší deň boli sme zase vonku a potom som ju šiel odprevadit domov bozky boli citlivé a veľmi sa mi to páčilo ozaj nám je fajn. Ako takmi hovorili ľudia ze možno ona bojuje sama zo sebou lebo ide pracovať mimo a to sa nemôže záľubit inak by sa moc namotala a možno by ju to zničilo tak zatiaľ to je takto asi o týždeň ide preč dokonca tam možno ani dlho nebude lebo dostala ponuku aj tu a je istejsia tak sa uvidí. Čakám hocijaké odpovede a názory.

liberta25

uz to tu rozoberas mesiac a zbytocne to tu budes rozoberat dalsie dva. dievca sa s tebou hrajka a zvysuje si tym sebavedomie. ked ta nema, tak ta chce, ked ta ma, skace ti po hlave. ked ta zlomi uplne, prestane mat zaujem. laska z toho nebude, ta osoba musi este citovo dospiet.

Zmateny

dixit
Tak to aj mňa dostalo ze za mnou šla všade a hovorila ze mam ísť do auta a stále spomínala moje meno v zdrobneline preto tomu celemu nerozumiem keď vraví ze nic necíti a hovorí že ona je šťastná a takéto ju netrápi tak prečo stále chce keď už poviem ze idem aby som nešiel, keď odídem s auta tak ze nie ona má chce odviesť a potom aj toto je to zaujímavé

dixit

Zmateny, prosím ťa, nájdi si nejakú normálnu babu, lebo ak táto naozaj robila toto, čo tu popisuješ, tak je s prepáčením šibnutá... nikto normálny by sa takto nesprával

Zmateny

Prišlo k tomu že sme sa po 2 dňoch stretli a to neskoro večer. Jazdili sme tak autom po meste. Nakoniec po asi hodine sme zastavili. Začali sme sa rozprávať a úplne otvorene ale znova sa ma pýtala ako to s ňou beriem štvalo ma to lebo sa ma to pýta každý deň a nerozumiem že ako sa my myšlienky môžu zmeniť za deň. Čiže som odpovedal stále dookola to isté. Ona potom vravela zase o tom že 4 týždne alebo 5 neviem sú pre ňu málo na hlbšie city. Zase raz som nechápal pretože som jej ani nič nepovedal podobné. Tým že som už bol unavený a všetko tak som jej odpovedal že sa jej ospravedlňujem ale takto večer sa mi nedá moc rozmýšlať a povedal som jej nech ma hodí domov. Avšak s nejakého dôvodu zamkla auto a začala sa ma pýtať aby som bol úprimný a všetko. Nemal som jej čo povedať viac než že som zmätaný s toho celého a chcel som ísť domov sa vyspať. Avšak ona protestovala. Povedala že ak jej to nemôžem povedať tak že nemá ani zmysel sa stretávať. 30min mi trvalo kým som sa definitívne zobral sám obliekol si bundu,vystúpil z auta a šiel po vlastných. Ona iba že dobre. Išiel som po ceste a zrazu bolo vedĺa mna z autom a išla zarovno mojej chôdze a prehovárala ma aby som si nastúpil. Odmietal som a už som sa s ňou nemienil baviť. blokovala ma s každej strany ako šialená kým sa mi podarilo sa dostať do uličky kadial už nemohla. Potom prišlo na radu kopa správ že kde som čo sa stalo a podobne potom neskôr že mi nerozumie a potom zase že sa chce stratávať. skončilo to pri ,,cmuk?,,. Ku tomu ešte okolo 10 telefonátov. Ale ja som bol zmätený a tým pádom sa mi nechcelo zdvíhať. Ráno mi popriala pekné ráno a či som v pohode. Písala mi aj keď som bol v škole. Nakoniec som jej odpísal Ahoj tak ma odzdravila ,,Ahoooooj,, začala sa pýtat čo sa stalo a ja som jej povedal nech na to proste zabudne. Potom sa ma pýtala kedy končím že ma vydvihne. Okej akceptoval som že fajn pýtala sa tak som jej iba stručne povedal čo mi vadilo. Nakoniec sa chcela spýtať źe kedy sa už vidíme. Píše mi že chce aby to bolo ako predtým že aby sme sa chovali prirodzene ako predtým než som mal veci na vyriešenie. Takže takto ďalšie pokračovanie.... Mám v tom zmätok. ďakujem predom za odpovede

Zmateny

Tak veľká láska hmmm to sa dá zistiť po 4tyzdnoch tazko povedat pravdaže dosiahnuť to čo s nimi sa nedá ale to ze mi hladi egoze ma zbalila hmmm no pokiaľ viem tam už iba ako som vypraval tak ju to veľmi zaujímalo a ja som navrhol stretnutie sa opäť ja rozumiem ze sme sa unahlili ale sex a stretávanie sa opäť to nemusí byť len ze chce ten sex pocity tam určite sú... Ale pravdaže si vaše názory ukladam

liberta25

kazdopadne ziadnu velku lasku z jej strany necakaj. hladi ti ego, ze ta zbalila starsia, ale si jej dobry na sex a kratenie chvil, kym sa opat nezamiluje. ale do teba to nebude.