Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzkost od chrbtice?

Príspevok v téme: Uzkost od chrbtice?
altramarea 1

aahojte . chcem sa opytat ci zablokovana chrbtica posobi na psychiku ? ci moze blokovat nejaky nerv ,lebo sa citim totalne zle po psych stranke . mavam strasne uzkosti .dusnost . tazke dychanie.. zle spavam ,v noci sa strahavam a nemozem zaspat . nikdy som to nemala .. - nemate niekto kontakt na nejakeho velmi dobreho ani neviem ako nazvat .. chyropraktika ,ktory nie ze naprava .ale vie cloveku nejak fak dobre pomoct ? ja som u jedneho bola .ale nepomohol mi .. necitim sa vo svojej kozi ,ako keby som to nebola ja ,z nicoho sa netesim ,som utrapena .vcera som bola na masazi .. masaz si strasne uzivam ,milujem masaz . bolo mi potom super a dneska ma strasne stavy ,uzkosti . tlaky na hrudi . strach ...placlivost ,dusnost .mam dieta a som nan strasne nervozna ale strasne ... . hrozne stavy ! :(

Kýčera

Hovorí sa,že v "zdravom tele,zdravý duch",takže ak máš bolesti,nečuduj sa,že si to odnáša aj psychika. Ak nemáš poškodenú platničku a bolesti vyžarujúce do končatín,mohol by za tým byť aj močový mechúr. Každá choroba má aj duchovnú príčinu/rozmýšľaj,čo ťa trápi/ a núti nás,aby sme vo svojom živote urobili zmenu. Pomôže Ti spánok na tvrdom lôžku,akupunktúra/ODBORNÍK/ viac a rýchlejšie,suché teplo,akupresúra,vizualizácia,... a ak chceš využiť liečiteľa,ozvi sa.

vitavi

Skús napraviť stravu. Na zlepšenie psychiky je rozhodujúce zbaviť sa sladkostí, sladkých a aromatizovaných, povzbudzujúcich nápojov a chémie v potravinách a liekoch a v kozmetike. Vynechaj i tropické a subtropické a surové ovocie a ovocné šťavy a husté tuhé tuky.
Tvoj stav zlepšia celé obilné zrná uvarené na mäkkú kašu, placky, halušky, knedlíky a pod. Používaj ryžu natural, pšeno, ovos, pohanku, kukuricu, raž, jačmenné krúpy a celozrnné cestoviny. Zastabilizujú ti hladinu cukru v krvi a tým i činnosť mozgu, dodajú tu B vitamíny, ktoré tak veľmi potrebuješ.
Obilniny doplň zeleninou prevažne tepelne upravenou a semienkami.
Nepi priveľa, a ak, tak len nesladený teplý čaj alebo čistú vodu, nie studenú.
Zbavíš sa výkyvov nálad a získaš sebaistotu a pokoj.

ewulik

Moja zlatá, toto presne poznám. Stavy úzkosti, nervozita, tlak na hrudi... Tiež som absolvovala masáž, bankovanie, idem aj na vyšetrenie k fizyoterapeutovi... Môže to byť bloknuta chrbtica, ale podľa mňa to bude skôr psychika :( Ja nechcem tlačiť tú chémiu do seba, takže sa s tým učím žiť

altramarea 1

no neviem ,ze na masaz sa nema chodit kazdy den ..zevraj ,a mam dieta nie vzy mi ho moze niekto postrazit .. a tiez to aj ide do penazi nie je to lacny spas . chodim tak dva krat za tyzden ..chcela by som aby niekto pomohol uplne , nie len docasne ,uz s a takto trapim asi 3 mesiace .. a uz som skusala ,rehabky ,masage .chyropraktika ,posilka .. dr ma poslal k psychiatrovi :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uzkost od chrbtice? - Fórum - ZDRAVIE.sk