Problemy s mamou

Príspevok v téme: Problemy s mamou
lili6382

Takze zijem len s mamou,rodicia da rozviedli ked som mala dva..no a otec sa o mna nezaujima absolutne...zijem s mamou a pomaha nam aby sme prezili babka s dedom...ale baba je teraz vazne chora ma rakovinu :( problem.je trn ze moja mama to uz nezvlada :( hadame sa uz vyse 10rokov.niekedy je klud ale len na chvilu...ked ma matka vyhodila z domu vzdy mi pomohla babka..no teraz jej nic nemozem povedat kvoli stresu..:( nape.dnes teda vcera pozicala som si od mami tricko ...pretoze chodim do skoly plnej zbohatlikov a niekedy si fakt nemam co obliest...matka na mna zacala ziapat ze ako som si dovolila brat jej jj veci...a vyhadzala mi vsetks veci zo skrine...kebs len to zobrala ntb mobil..s vchol je ze mi skoro zabila psa s tym ze jeto moja chyba ...:(((a ze sa ide zabit lebo nezvlada moje naroky a ze som hrozná...pri tom vetkom maturujem a robim primacky na medinu som zufalá citim sa na samovrazdu....

mama_

dievča zlaté,vôbec sa ty nezaoberaj týmto pánom, zbytočne si ničíš nervy:) ja ti chcem poradiť tiež vychovávam sama dve deti, jedného chlapca 15r. dievča14r. lomcuje nimi puberta jedna radosť ale prežívam to s nadhľadom,čo sa týka toho oblečenia aj ja s dcérou si vymieňam oblečenie nech nenosíme vždy to isté takže nechápem prečo takto vyvádza tvoja mama dnes je veľa mám rozvedených a samé sa starajú o detičky:( je to smutné a tažké, o mojho peťka a silviu sa otec tiež moc nezaujíma my sme sa rozviedli pred tromi rokmi,on žije s mladou pipkou..a na deti sa vykašlal posiela výživné ale málo,chápem ťa že si smutná no temala si otca,vzor je trauma,čo sa týka jeho tak je to blbec čo ti budem vravieť,čo sa týka tvojej mamičky tak máš to tažké a aj ona zrejme nemáte veľmi veľa penazí a dnes je všetko náročné a škoda že sa s ňou nedá rozprávať ja sa s deťmi bavím skoro o všetkom ľutujem ťa dúfam že sa to zlepší,a vidím že máte úžasnú starú mamu jej prajem veľa zdravia tebe veľa síl vidno,že si múdre a šikovné dievča z tvojich komentárov, veľa síl do učenia na medicínu dúfam že sa tam dostaneš je to krásny sen pomáhať druhým :) zabudni na krivdy sveta a skus byť vdačná za babku a mamku aj ked má mamka záchvaty hnevu :( musíš byť silná a prekonať to a týmto pánom sa nenechaj prosím ťa rozrušiť vidíš že to nemá všetko v poriadku :) veľa šťastia.

lili7890

a obuvať sa do fica? no ked o nho prideme tak možno pochopite co spravil pre sk.ale už končim zbytočne diskutovať s clovekom co raz hovori o bozich prikazaniach potom mi nadava a vobec neriesi moj problem len sa potrebuje vyvršiť a povedať svoj nazor o bozich prikazaniach na kazdu jednu diskusiu najprv ich dodrzujte sam ked ich už tak uznavate :)

lili789

kto tovorí o telke? prosím? poznám ľudí ktorý si tym prešli! tak rozmýšľajte nad tým čo píšete a plus fico nemá s referendom nič spoločné ked už tu tu riesitite s mojho problemu cirkev a politiku, fica nam zavidi cely svet len slovensky narod ho odsudzuje tento clovek robi vsetko co vie pre sk,a predsa nas pan prezident schvalil referendum tak co mal s tym fico spolocne? fico bol proti referendu stalo zbytocne vela penazi za otazky ktore su v inych statoch už davno vyriesene. a plus ked mi uz nadavate tak kde su tie vase bozie prikazania? prave ste ich porusil.

lili8904

a ešte takto som evanjelička ak by ste nahodou nevedeli je to krestanstvo ale martin luter mal podobne myslienky ako ja vadili mu uplatky a celibat... preto dnesny katolicky knazi radi zneuzivaju male deti o tom ste len poculi? no ja to viem,

od malicka som vychovava v tomto nabozenstve, mam aj konfirmaciu a viem hodne z dejin cirkvy tak ma laskavo prestane poucat ! a deti nemozu za to akych maju rodicov takže myslienky a nazory typu deti si vyberaju rodicov... su vazne uplne mimo.ale kiezby to tak bolo rozvody zial nesuvisia s nabozenstvom ale s touto dobou kedy ludia nemaju na jeden druheho cas , nemaju peniaze hraju hry piju... to su zial dovody dnesnych rozvodov a ked to nevidite tak sa vazne zaspal dobu a zijete v duchu 3X áno za správu rodinu ako bolo naše slovenské zbytočné referendum,

lili789

no kedže ste sa od mojich problemov dostali ku naboženstvu. uznavam všetky naboženstva ale nesuhlasim s ich prejavmi a to čo vidim v TV? ... žiaľ je to pravda tak ma tu nepoučajte že knazi su moralne cisty a že len clovek co dodrziava 10bozih prikazani je spravy a dobry clovek. no ja si myslim ze každy robi chyby a hriechy a vy nieste vynimka ani ked budete dodriavať prikazania. a ano každy clovek može veriť v co chce a kazdy ma osobitnu vieru a veri inac a to mu pomaha,ale vase nazory a presviedcat ludi o katolicizme a podobne to je chore podla mna a myslim že to mam v hlave v poriadku, ludia co dennodenne chodia do kostola hresia viac ako ateisti tak tu nepiste somariny laskavo, a viem toho o nabozenstve dost vela predstavte si a vy nadalej hodnote ludi podla tychto kriterii,ale vasa vec dakujem vam za osocovanie miesto rady.vidim to tak ze na tomto fore som posledny krat majte sa :) snad rad pochopite ze tento svet uz davno stratil moralku a ze aj ludia,ktori veria v boha su casto krat horsi ako ateisti,zijeme v 21.stor. kedy papez ktoreho chvalim uznava konecne ine cirkvi a homosexualov,tak sa zobudte uz aj vy mate fakt zastarale nazory, a ano poznam X rozvedenych ludi a ich deti ale ako som už pisala každy by sa mal o svoje deti starat bez ohladu na to ci je rozvedeny vdovec alebo samozivitel ! preto kritizujem takych rodicov a apelujem aj na decke domovy je to hnus!ale to vy asi nepovazujete ako za zle pretože to zial nie je bozie prikazanie no paradox...

lili987

.... ano boli zosobaseni v kostole,ale je to jedno v dnesnej dobe paneboze ci je clovek zosobaseny alebo nie,ak ma dieta tak sa ma o nho starat o tom tu pisem ale niekto sa e problem a musi sa do mna obuvať ..ako kycera...mala som tazku chvilku mam tazky zivot chcela som pocuť nazory ale tieto nazory su fakt dost zastarale.. a ano som veriaca len niesom katolicka verim v boha ale nepokladam cirkev akko za nieco uplne ciste moralne..ked vidim co su katolicky knazy schopny robit detom tak nech mi niekto neovori ze ateista nemoze byt slusny clovek a len veriaci moze zit moralne cisto... zial v dnesnej dobe su rozvedy bezne je to jedno ci bola svadba v kostole alebo na radnici... je to taka doba ale to neznamena ze ked sa rodicia rozvedu ma na mna niekto kaslat.tak si vyprosim poznamky ze mam sa spravat k rodicom lepsie ja sa spravam k mojej mame na to co mi robi a robila uctivo o otca sa nezaujmam tak ako on o mna. a nie neslo mi o lutost bola som v danej chvily na dne a nevedela som co mam robiť.a ak vam to pride pubertiacke alebo smiesne to ignorujte a bodka pani/pan kycera.

Kýčera

Lili-ak si chcela počuť len potvrdenie svojho názoru,mala si svoje sťažnosti adresovať do fóra pre puberťákov.Ak si chcela poľutovať,mala si ísť za babičkou.Nech robím,čo robím,akosi neviem v tej Tvojej SŤAŽNOSTI nájsť to Tvoje "PROSENIE O RADU".Komu niet rady,tomu niet ani pomoci.

Miska222

Kycera: Nikde som nenapisala ze som dokonala. A jasne podme sa porovnavat s rodinami ktore nemaju co jest a bla bla. Ano je to smutne, ale s tym ja ani ty nic nenarobime. Tu sa bavime o vztahoch. Okej vsak ja si priznavam ze mi otec vsetko plati ale tym si ma urcite nekupuje bohuzial bez penazi sa dnes zit neda. A moj otec narozdiel od mojej mami daco v hlave ma. Nepije, nehada sa so mnou a nikdy ma neudrel ani neponizoval. Bohuzial s otcom byvat nemozem lebo momentalne jeho byt je velmi maly a neviem si predstavit tam byvat. Je tam viacero veci..
Myslim ze pochadzas z uzasnej rodiny (co je samozrejme super) a nedokazes si ani len predstavit ake to je. Aj mne ked sa niekto stazuje na otca tak si predstavim svojho a nejde mi do hlavy ako moze niekto nieco take povedat.

lili63892

Kycera...najlepsie ke kritizovat a nepoznat situaciu....... Podla teba si mam naajst cestu k cloveku co o mne nic nevie od kedy som sa narodila?? Nie deti si vyberaju rodicou..bludy...kazdy rodic.cp je zodpovedny za svoje dieta by sa mal o nho starat!! Take somariny ze deti si vyberaju...mne sa deti v skills vysmievali ze nemam otca..kde som si ho mala vybrat podla teba v obchode??? Zbytocne tu pisat clovek prosi o radu a dpstane osocovanie typicky slovenske hodnotit a nevediet.