Problemy s mamou

Príspevok v téme: Problemy s mamou
lili6382

Takze zijem len s mamou,rodicia da rozviedli ked som mala dva..no a otec sa o mna nezaujima absolutne...zijem s mamou a pomaha nam aby sme prezili babka s dedom...ale baba je teraz vazne chora ma rakovinu :( problem.je trn ze moja mama to uz nezvlada :( hadame sa uz vyse 10rokov.niekedy je klud ale len na chvilu...ked ma matka vyhodila z domu vzdy mi pomohla babka..no teraz jej nic nemozem povedat kvoli stresu..:( nape.dnes teda vcera pozicala som si od mami tricko ...pretoze chodim do skoly plnej zbohatlikov a niekedy si fakt nemam co obliest...matka na mna zacala ziapat ze ako som si dovolila brat jej jj veci...a vyhadzala mi vsetks veci zo skrine...kebs len to zobrala ntb mobil..s vchol je ze mi skoro zabila psa s tym ze jeto moja chyba ...:(((a ze sa ide zabit lebo nezvlada moje naroky a ze som hrozná...pri tom vetkom maturujem a robim primacky na medinu som zufalá citim sa na samovrazdu....

Kýčera

Dievčence,tak vy dve ste sa naozaj našli.Ja zas nechápem,ako sa vy môžete takto správať k svojim rodičom.Vy-DVE DOKONALÉ BYTOSTI,bez JEDINEJ CHYBIČKY,s NÁROKMI princeznien.Čo tak stráviť týždeň v rodine,kde zápasia s každodennou existenciou?Deti sú tam chudobné majetkom,ale bohaté SRDIEČKOM,rodičov si vážia,musia sa deliť o jedlo,šaty,... žiadne mobily,či iné výdobytky nemajú,rodičom nevyčítajú nič,naopak priložia ruku k dielu?Miska-a čo ten Tvoj úžasný otec,prečo nežiješ s ním,ale s tou hroznou mamou?Prečo si Ťa len KUPUJE?Potrebujete poriadne prefackať životom,aby ste sa prestali sťažovať.Koľkí by radi prijali aj takýchto rodičov,snažili by sa ich pochopiť,nájsť cestu k nim,...len keby ešte žili.Ak by ste si poriadne nastavili čisté ZRKADLO,nezaujate sa doň pozreli a uvedomili si,že ani vy dve nie ste DOKOLALÉ,máte svoje chyby,pracovali na ich odstránení,odrazu by ste zistili,že mnohé vaše sťažnosti by zmizli. Nie rodičia si vyberajú deti,ale DETI RODIČOV!Skúste si ponamáhať hlavičky,prečo to tak je.

Kýčera

Cukrovar-z textu mi vypadlo slovíčko ASI v mojom 2. včerajšom príspevku o 10,56 hod. riadok 7 vo vete:"Niečo Ti tu napísal aj Cukrovar,ASI...Prepáč.

Miska222

Hej som ani si to bez neho neviem predstavit. Drzim palce verim ze to das a podari sa ti ist na tu medicinu :) lebo je to velky sen. A mala by byt pysna ale bohuzial. Bud rada ze aspon stari rodicia to vidia. Tak ono pokial ti mama kupi vsetko co potrebujes, myslim ze brigady su tak akurat aby si si kupila niekedy nieco len tak. Bude lepsie;)
Ma toho aj ona vela, ale musi brat aj ohlad na teba. Aj mne mama vycita ze naco ma mala. Tak naco? Nikto jej nekazal mat deti. Zbytocne riesit a pozastavovat sa nad tym, netrap sa.

lili677

dakujem... ale rodinu mame len jednu mamu len jednu a tu nam nenahradi nik:( a ja stale nechapem ako sa tak mozu ludia spravat k vlastnym detom

lilI9876

no ja si myslim miska ze mama ti zavidi ze mozes ist do anglicka ale mala by si uvedomiť ze je ina doba a ze si jej dieta a byt rada ze mas e sa o teba otec stara..na mna kasle od malicka dokonca mi pri narodeni dali stari rodia peniaze od mamky rodicia a aj tie mi zobral,moja mama sa neustale stazuje ze musi robit atd..ale kazdy robi teda kazdy normalny clovek vycita mi ze pre mna obetovala cely zivot ze keby nebolo mna tak je prec niekde ale ja za to nemozem,a peniaze mi nedava ani vreckove nic ani z vyzivneho mam len to co si zarobim cez vikendy na brigade cez tyzden sa vkuse ucim lebo mam toho velmi vela a aj tak pocujem len nadavky...ine matky by boli radi ze ich deti maju super vysledky ale ona nenavidi temu skola, este na mna vrieska nech som s tym ticho uz,vlastne ani nechapem preco vrieska pre tie naroky ked plati byt ale to by musela platit takciak,,plati sem tam stravu lebo od decka sa stravujem u starych rodicov..vlastne keby nebolo ich tak nemam ani co jest lebo ona nevari vlastne ani studovat na vs lebo mi setria od malicka :(este dakujem bohu ze mam ich,, a ty bud vdacna ze mas skveleho otca...

Miska222

Drzim palce babke nech tu vydrzi co najdlhsie. A s mamou no..budes to musiet vydrzat. Skus ju fakt neprovokovat vecami co vies ze ju vytacaju. Maj taky "vlastny svet" ak to tak mozem nazvat. Mam frajera za ktoreho som vdacna ze vzdy je pri mne a pomoze mi. Najlepsiu kamaratku a otca a to su tie najdolezitejsie osoby pre mna. Ktorym vzdy poviem vsetko. S mamou nebudes zit vecne..

Miska222

Ja sa jej ale cudujem.. Lebo dobre sa ucim nemam problemy v skole dokonca som bola v anglicku kde som zila v jednej rodine(samozrejme vsetko vybavil otec) a ona mi nato povedala ze naco tam idem(??) vies mami..na hovno s prepacenim. Myslim ze moja anglictina je teraz na dost dobrej urovni. Robim si vodicak teraz nato mi povie ze ona take moznosti nemala. Ani nema tusenie ako mi to ide. Nemusi nic otec jej posiela peniaze, vyzivne. Ked na mna da 80-100€ mesacne co aj vela som povedala. Ona zo svojho vrecka co mi plati elektricenku, vodu a stravu co mi vacsinou aj tak nakupuje otec. Smejem sa jej.

Miska222

Hej viem si predstavit. Tiez moja mama x krat som uz pocula co ona na mna narozpravala ako som ja drza a nevazim si ju a vsetko. Potom dojde k nam navsteva vsetci na mna zazeraju a to ich iba pozdravim. A pred 2 rokmi sme boli na dovolenke ja ona jej priatel jej najlepsia kamaratka a jej syn on je moj dobry kamarat tak ze skusim to. Ako mala som vsade chodila na dovolenky s otcom. Tak ze aspon jednu s mamou. Samozrejme ze sme sa tam pohadali a co ma najviac dostalo ze jej najlepsia kamaratka sa postavila za mna a hadala sa s nou. Potom mi ona povedala co vsetko na mna mama hovorila cely cas aka som...a ze ked videla toto ze nechce tomu verit ze ako mohla na mna tak kydat. Nie som anjelik:D nehovorim. Som obcas drza ale najma vtedy ked ma niekto osoci za nieco s cim ja nemam nic spolocne. Tam je vela vela problemov uz dlhe roky. Ja by som ju asi ani nedokazala objat. Mozem povedat ze kebyze s nou nezijem s zijem s otcom mam lepsi a kludnejsi zivot. Ale bohuzial nie vzdy vsetko ide ako chceme. Teraz uz dake 2-3 roky to vydrzim ked som uz zvladla tolko.

lili79977

miska a este no aj mne mama vycita stravu,mobil,internet nenormalne naroky a neviem co ale ked sa porovnam so spoluziakmi tak jednak viem ze si nemozem vyskakovat ale nemam az take nenormalne naroky a najviac mi vadi to ze sa s nou clovek ani porozpravat nemoze,proste ja ako by som ani neexistovala len nahucat a ignoracia...

lili87008

miska presne tak aj ja sa tesim ked pojdem na internat... a ano aj moja superi a fakt neviem preco jej vsetko vadi nieze by bola rada ze som ako tak zdrava dobre sa ucim a nerobim somariny nepijem nefajcim,ale vytoci sa na uplnej somarine a len ublizuje mne to este znesiem ale aj vsetkym okolo,, take hadke typu tricko a neviem co som babke nechcela ani rozpravat pridem ju pozriet a mama jej vsetko povedala a este ju tak zdpetala ze koniec.. a najhorsie je to ked ma obvinila z toho ze babka zomiera kvoli mne a kvoli tomu co robim... a ze ona sa ide zabit kvoli mne,no cloveka ide z toho poraziť ale potom si uvedomim ze to vsetko robi z vypocitavosti