Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ľúbiš raz ľúbiš navždy?

Príspevok v téme: Ľúbiš raz ľúbiš navždy?
foreveryoung

Ahojte

Chcel som sa vás spýtať na vaše osobné názory a skúsenosti a budem vďačný za každú jednu reakciu. Myslíte si,že keď niekto niekoho niekedy naozaj ľúbil bude ho ľúbiť navždy? Že je táto láska obnoviteľná a aj keď už zapadne prachom nikdy nezhrdzavie a bude sa dať obnoviť?
Respektíve.. Myslíte si,že keď ma niekedy niekto ľúbil je pravdepodobné,že sa do mňa zaľúbi znova aj keď to už teraz tak necíti?
Ide o to,že viem,že ma kedysi kamarátka ľúbila,no ja som vtedy o ňu nemal záujem. Časom som si uvedomil,čo som stratil a zistil som,že ju naozaj ľúbim no ona už záujem nemá. Myslíte si,že keď ma ľúbila vtedy mám šancu,že sa do mňa zaľúbi znova?

brainstorm.

ja si tiež myslím, že ak má niekto k druhému ozajstné city a priťahuje ho nielen vnútrom, ale aj vzhľadom, tak tam niečo ostane... momentálne riešim jeden problém, ktorý sa toho týka...
u mňa osobne - ľúbila som jedneho chalana, rozišli sme sa, ale stále k nemu niečo cítim aj po pár rokoch (a teraz už viem, že aj on ku mne stále niečo cíti..) ďalší vzťah som mala skôr kamarátsky a bolo to také chvíľkové zaľúbenie, to ma prešlo takmer hneď po rozchode a keď ho aj teraz stretnem, tak vôbec nič necítim, posledný vzťah ktorý som mala bol tiež s chalanom, ktorého som ľubila ale nevyšlo to, lenže tiež mám pocit že k nemu stále niečo cítm (tu je aj v skratke môj problém)
...takže niečo na tom citáte bude :/ :)

foreveryoung

Ďakujem všetkým za vaše reakcie :)

liberta,určite som jej neublížil. Boli sme veľmi dobrí kamaráti a zrazu si ma zo dňa na deň prestala všímať a začala byť ku mne z ničoho nič čo raz viac odťažitá.

Nefritova

ked naozaj fakt velmi clovek lubil, tak nejaky pocit tam ostane uz navzdy. aspon u mna to tak je. nie som s nim uz vela rokov, nezalezi mi na nom si poviem, ale staci, ze ho niekde uvidim, a nikdy mi to nie je jedno. samozrejme, ze si to necham pre seba. a este do jedneho som tak bola zalubena, a tiez, ked som ho asi po roku videla, tak ma to ohromne potesilo, aj ked on ma uz nezaujimal, co vlastne plati, ale ten pocit z toho cloveka zostava :)

liberta25

forever, je to tak. isto si aj ty uz niekoho lubil a prestal. tak si to vezmi aj podla toho. skor je otazne, ci ta naozaj prestala lubit alebo si jej natolko ublizil, ze je to jej obranny mechanizmus. tam by este sanca bola. ale, ak vies urcite, ze prestala, potom si ju drz ako kamaratku, lebo, ak by si naliehal, mozes ju ako cloveka stratit uplne.

foreveryoung

NO2, nie je také ľahké vykašlať sa na niekoho,koho poznáš od malička a kto je tvojmu srdcu blízky.

liberta25, ďakujem za tvoje reakcie:)
takže vravíš,že ak ma už ľúbiť prestala nie je žiadna cesta ako si ju získať s5?

NO2

Treba ľúbiť svoje deti. Do ženy sa veľmi neoplatí investovať, ale česť výnimkám.
Prečo by som mal ľúbiť cudziu osobu navždy, keď by ona na mňa srala?!
Veľa vzťahov funguje podľa mňa pro forma.
Jeba.ka raz za mesiac, to je o ničom.
A čo sa týka tvojej lásky k nej, prejde ťa to, treba čas.
Na čo sypať hrach na stenu? S.ať na to.

0vecka

neviem zalezi od intenzity... ak si sa jej len pacil tak si myslim ze sympatie tam asi ostanu... ale budes sa musiet posnazit

liberta25

praveze si to zle ponal. ked raz lubit prestanes, tak toho cloveka uz lubit nebudes. jedine, ze by laska bola len potlacena na nejake obdobie. ale v takom pripade tam laska je stale, len je niekde v podvedomi. takze, ak ta prestala lubit, uz hladaj inde.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ľúbiš raz ľúbiš navždy? - Fórum - ZDRAVIE.sk