Naozaj chcem zomriet

Príspevok v téme: Naozaj chcem zomriet
deadGirl

Mam rada moju rodinu a je mi luto ze im to musim spravit..ale ja uz naozaj nevladzem...Uz to trva prilis dlho , nenavidim sa, nenavidim svoj zivot, nic sa s tym neda spravit..jediny clovek ktoreho som milovala ma opustil, jedine stvorenia ktore ma lubili zomreli na ceste..uz nevidim ziaden zmysel a ziadne vychodisko..nenaviidm zivot a nenaVIDIM LUDI...nikdy im nebudem verit , chcem zomriet anic necitit..naozaj nic..ja uz nemozem..

MultiLevel

Deadgirl, vlastne ty si si uz vybrala svoju cestu, takze nema zmysel s tebou diskutovat. TY SI SI TO VYBRALA, lebo nikto na svete ti nerobi zle, robis si to len a len ty sama. Si v stave, ze ti tu mozu aj neviem co napisat, budes si stale hovorit to svoje. Rozpravas tu o smrti, ake to bude lahke sa zabit a neviem co, ale ludia co spachali samovrazdu o tom nediskutovali :) V podstate ti ide len o nejaku lutost, aby si ta ktosi vsimol, potvrdil ti, ze anoooo si chudiatko. Nie nie si. Vazne :) Si len clovek, ktory sa tak zamotal do svojich problemov, ze ich nedokaze riesit. Ale to nepovazujem za polutovania hodne, pretoze stale mas kopec moznosti ako z toho von. Lutovat mozem tak akurat male dieta, co sa narodilo fetakom a je vystavovane sikane, alebo niekoho, kto za svoje problemy nemoze :)
Urychlene vyhladaj odbornu pomoc a postupuj podla rad odbornika!

obličkaa

Deadgirl, chcem ťa uistiť, že mám pre teba porozumenie. Ja som sa tiež nemala narodiť. Moja rada z vlastnej skúsenosti - ja som sa vždy snažila, aby som vyhovela predstavám a požiadavkám iných ľudí, hlavne mojej rodiny, lebo mi vždy dávali pocítiť, že som len vyku.vený panghart a že môžem byť rada,že vôbec žijem. Ale ako som rástla, tak som zistila, že JA som sebe NAJLEPŠÍM priateľom a že nikto ma nebude mať tak rád, ako ja sama seba. Takže ak od nikoho nič neočakávam, potom som ušetrená sklamaní, svoj život prispôsobujem mojim predstavám, myslím najprv na seba, lebo všetci najprv myslia na seba a až potom na druhých, to je prirodzené. Nečakaj spravodlivosť od tohto sveta.A znova ti opakujem, že nemáme ani vedomosť ani garanciu, že po smrti nebudeme trpieť viac ako teraz v tomto živote. Ako povedal Nicolas v Angelike-markíze anjelov na záver filmu.."Angeliko, žít se musí"...to na odľahčenie a možno som vyvolala tvoj úsmev:O

deadGirl

oblička-ver ze horsie ako mi je uz byt nemoze takze nie nebojim sa co bude ked to skoncim, praveze sa tesim na to. Fyzicke bolesti su nic oproti tym mukam co prezivam teraz..JA mam pocit ze nemam nikoho komu by na mne zalezalo..nemam ziadnych priatelov, jediny clovek ktoreho som lubila ma odkopol ako handru po 4roch rokoch ..kvoli mojim depresiam..s rodicmi nemam dobry vztah, su stale v praci, v podstate ma vobec ani nepoznaju ani sa nikdy o to nesnazili. Co budem mat z toho ze budem na praskoch zit ako mrtvola? ved to nie je zivot ..aku snahu mam v sebe najst nieco menit ked nevladzem ani vstat z postele, preco to mam robit? aby mi zase niekto ublizil a ma odkopol? nikto nikdy neostane s clovekom s depresiou, s clovekom ktory sa nema rad, ktory vsetko nenavidi ..ja ani neviem normalne lubit ..niektori ludia sa proste nemali narodit a to je moj pripad.O jedneho cloveka menej, kazdy na to zabudne a ide sa dalej..

obličkaa

liviuska to pekne napísala - súhlas. Keby samovražda bola takým pohodlným, príjemným, jednoduchým a elegantným riešením všetkých problémov v živote človeka, tak by ľudia páchali hromadne samovraždy a ja by som bola jedným z nich. Lenže, žiaľ, takto to nefunguje!

obličkaa

Moja zlatá,citujem ťa....Ja na reinkarnaciu neverim, ani v boha ani nic take..ked zomriem bude pokoj, ticho , nic, ziadna bolest..
A to ty ako vieš?? čo keď ti bude oveľa oveľa horšie?? kde berieš istotu, že bude len ticho, pokoj a žiadna bolesť? Čo keď spáchaš samovraždu a tvoje telo a duša bude trpieť omnoho viac ako teraz a budeš ľutovať že si si vzala život?? Porozmýšľaj...

Veve77777

Smudielko,neviem či si dal toľko námahy a prečítal naše prispevky veď načo aj no a že si deru prsty... a všetko sa dá úplne všetko kým nejde o život nejde o nič možno raz pochpis silu týchto slov lebo teraz to pre teba nemá cenu.. len vy nechcete pomoc ani jedno s tým my nespravime nič snaha bola

Veve77777

NO2,nepochopil si môj príspevok čo som tým myslela ja som prvá ktorá je za realitu lebo virtuálny svet je zradny a strašne dnes si všetko nájdeš na nete ľudia žijú podľa manualov ktoré vygoogli a zo soc. sieti čo robili kde boli a koľko majú laikov... vo virtuálnej dimenzii zabúdajú že im to nehradi smajlik úsmev,objatie maličkostí ktoré treba žiť lebo vďaka nim je na svete krásne a stavajú sa z toho veľké veci..lenže to ti dvaja nemajú ak je človek introvert ma pocit že nikam nepatrí nevidí nič dobré aj mali krôčik je veľa a ak by mu to pomohlo že tak nebudem myslieť nato jak mi je zlé a mám chuť skočiť z okna ale idem spat a ráno si pôjdem zabehat alebo aspoň dám raňajky tak nech pokojne napíše tiež na nete nie som preto že by som bez nemohla byť ale noci keď nemôžeš spať sú všelijaké neschvaľujem ako nakladaju so životom človek ak sa aj ocitne na šikmej ploche 99% jeho viny že to dovolil ale depresia ako naozajstná diagnoza nie že je mi zle lebo niečo nevyšlo,blby deň a fakt je to šťastie ak to aj nevie celkom chápať dobré pre nho nech je takých ľudí veľa...

Moher

Vzdať sa je tak jednoduché a zbabelé aj ja som mal myšlienky na smrť ale kým máš aspoň jedného človeka, ktorému na tebe záleží tak aspoň kvôli nemu to musíš skúsiť ani ja som sa nenarodil pekný a zdravý ale minimálne milión ľudí je na tom aj horšie a nevzdávajú to. A nenávidíš ľudí ? Pokrytecké každí človek je iní je síce pravda, že v tomto svete ťažko nájsť človek, ktorému sa dá veriť ale vždy sa nejaký nájde a život je krásny len treba tie krásy v ňom hľadať. Tak sa spamätaj a nesprávaj sa ako ubolené dieťa, ktorému svet iba ubližuje a snaž sa to zmeniť. Odporučím ti aj zopár kníh, ktoré by ti mohli pomôcť ako
Úspěšná sebemanipulace Ivo Toman či Don Miguel Ruiz - Štyri dohody.