Tehotna? Tyzden meskaju a som blba...

Príspevok v téme: Tehotna? Tyzden meskaju a som blba...
Adeline09

Prepacte, som blba, ze sa musim pytat tákto. Ale som brutalne zufala. Pred vyse mesiacom som spala s jednym chalanom. Bol to moj druhy sex v zivote a boli sme pripiti - takze perfektne, bez ochrany. Na druhy den som sa ho pytala, ci by som sa mala bat otehotnenia. Vedela som, ze to bolo kratke a nedokoncene ale pre pokoj duse. A on ze urcite sa netreba bat. Uverila som az ked mi po tyzdni odvtedy dosli kramy. O den kratsie nez normalne, ale dosli. Teraz uz mi nasledujuce ale tyzden meskaju. Preboha prosim, mozem byt v tom? Ja sa hrozne pre to stresujem.

liberta25

redka, len trochu poopravim, lebo potom si baby, co nedokazu ani otvorit knihu biologie myslia, ze co vsun a meskanie menzesu, to tehotenstvo. takze, autorka, ak si jeho spermia nepodala ruku s tvojim vajickom, tehotna nie si. menzes ti moze meskat zo stresu, nie si ziadna vynimka, je to bezne.

adeline09

Ja som totiz uzivala antiku, v lete som prestala, potom som pol roka kramy nemala, od decembra sa nastartovali, ale chodili vzdy par dni skor, taky 24 den.
Chora som bola pred necelym mesiacom , zapal priedusiek.

adeline09

Lebo som naivna krava a verila som ludom. A s tym som skoncila, rovnako ako som skoncila d chlapmi, ktori su vsetci obycajni klamari a vyuzivacni manipulatori.

redka

ale k veci... ano mozes byt tehotna... ale to meskanie moze byt aj zo stresu, prechladenia, nebola si nedavno chora? inac mas MS pravidelny?

redka

"ked ste predtym nesexovali a NEMATE SAJNU AKO TO FUNGUJE tak verite, ked vam povedua ze je vsetko ako ma byt."

A TY PRECO ROBIS NECO O COM NEMAS ANI SAJNU??????

adeline09

Dakujem vam za naozaj zmysluplny komentar, ktory ozaj pomohol. Ja si uveduomujem ze som spravila chybu, ale ked ste predtym nesexovali a nemate sancu ako to funguje tak verite, ked vam povedua ze je vsetko ako ma byt. Verte ze uz teraz som poucena tak, ze uz by som nikdy s nikym nespala.

ACH...

Ludom ktori to robia bez ochrany- tak im treba! Nemaju byt sprosti, co cakaju? Dufam ze si tehotna, aspon sa poucis z chyby...