Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V nasom dome strasi

Príspevok v téme: V nasom dome strasi
henrieta 000

Dobrý den, nechcem vyzniet ako blazon ale mam pocit, ze v nasom dome strasi. Zacalo sa to pred dvomi rokmi na vianoce.
Dcerke niekto napisal na celo stastne a vesele. Nikto z rodiny to nebol. Potom o par dni mala pozicany zosit od spoluziacky koly ulohe, ale ako sa ucila tak sme na vlaastne oci videli, ako pismenka zo zosita postupne miznu -doteraz jej to spoluziacka neveri, ze jej zo zosita len tak zmizlo ucivo. A odvtedy bol klud, a teraz na vianoce to zacalo znova. Buchanie akoby niekto buchal na dvere, Isli sme uz spat vzdy kontrolujem, ci je zhasnute, vypnuty plyn voda... ked isla dcerka dole si zobrat este rychlo nabijacku na mobil a v tom prisla rychlo za mnou, ze v kuchyni niekto bucha a pustil vodu, ako som prisla dole (mame poschodovy dom) voda naozaj tiekla a vtedy som sa uz zacala bat. Odvtedy sa to deje casto, akoby niekto chodil po schodoch, buchanie, dokonca mi syn povedal, ze pocuje, ze niekto nanho vola menom. Uz mam strach byt v dome sama :-(

Prezyvka055

Poradim jednu vec .. natoc tie javy a zvuky na video ... aha jo zabudol som :D neda sa to natocit ... hmm preco asi :D

Prezyvka055

Ja mam na take veci smolu. Vzdy tuzim aby mi vzblkol gauc, alebo trebars sa mi zapinali same veci od seba, vybuchol televizor, aby mi po dome pobehovali ancikristi ... a ono nic .. cim to je ze ja taketo zabavne veci nemozem zazit? :D

Deria

Ja ti verim. Mne sa tiez uz stali zvlastne veci a na stastie som mala tiez svedkov, inak by som myslela, ze mi snad harasi.:) Bolo to take urcite obdobie, kedy sa mi stavali zvlastne veci a chvalabohu teraz je uz dlho pokoj. Snaz sa na to nemysliet, aj tak neprides na to, co to je. Vzdy, ked sa mi nieco take stalo som si pomyslela, ved sa nemam co bat, nikomu som neublizila, aspon o tom neviem.
Prestahuj sa, ak mozes. Ale cez to vsetko si myslim, ze bat sa nemusis, ze sa nieco stane, iba je to strasne blby pocit, s ktorym sa len tazko zije. Hlavne skus mysliet pozitivne, citaj literaturu, ktora ta k tomu navedie. Napriklad od Josef Murphy Zakon myslenia a viery alebo Moc nasho podvedomia. Docitas sa tam aj o strachu. Je mozne, ze ked budes bez chmurnych myslienok, ze nebudes k sebe pritahovat zlu energiu. Neviem ale moze to suvisiet s negativnym myslenim. Vtedy, ked sa mi to stavalo, som mala velke starosti a bola som velmi smutna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V nasom dome strasi - Fórum - ZDRAVIE.sk