Kazde hobby sa mi vzdy obrati na posadnutost

Príspevok v téme: Kazde hobby sa mi vzdy obrati na posadnutost
IOIO101

Od detstva trpim takou zvlastnou vlastnostou - vseobecne ma nic nejako extra nebavi, nemam ziaden dlhodoby konicek, ale striedaju sa mi etapy ked som nejakou vecou uplne posadnuty, od rana do vecera a hlboko do noci kazdu volnu chvilku venujem len ze si pozeram stranky o tej veci, citam clanky, prechadzam inzeraty a obcas aj kupim. Dlhu dobu som bol tak posadnuty pocitacmi, stale som dokupoval procesory, dosky, graficke karty, menil, vykseftovaval, cital clanky recenzie a testy... potom ta zaluba presla na mobily a tablety, kazdych par mesiacov som menil mobil, cely cas sa v nom vrtal a flashoval si upravene softy, robil custom upravy, zaujimave modely mam doteraz nasyslene v sufliku... do noci som cital novinky, prechadzal aukro, bazos... a najnovsia zaluba su polovnictvo a zbrane, uz mam niekolko druhov volne predajnych pistoli, pusiek, vzduchoviek, chystam sa na zbrojny pas, a cele dni len pozeram zbrane, recenzie, a vyberam si co si kupim...

Je to normalne ludia? Ja mam ozaj pocit ze som nejaky maniak, ked sa na nieco zameriam tak vsetko ide stranou a som tym posadnuty, niekedy to trva aj par rokov