Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlžka chodenia?

Príspevok v téme: Dlžka chodenia?
tststs

ako dlho je podľa vás optimálne chodenie/randenie....s priateľom sme spolu pomaly už 5 rokov s tým, že ja bývam s rodičmi on býva s rodičmi....ja by som chcela, aby sme už začali spolu bývať, plánovať svadbu deti a pod....on má proste "čas"....on chce za 5 rokov plánovať takéto veci....to budem mať ja už 30 a on vyše.....ja nevidím dôvod prečo čakať? už sme sa kvôli tomu pohádali (nie raz) ja si hovorím svoje on si hovorí svoje....hovorí že ma ľúbi a je jedno či som jeho priateľka alebo manželka...ja už fakt neviem

Julishka001

Po 5 rokoch by som už určite uvažovala nad svadbou,...
S bývalým priateľom som chodila najprv 3 roky a potom po ročnej prestávke ďalších 5 rokov a nakoniec sme sa rozišla a to práve kvôli svadbe. On sa na svadbu necítil a to mal 26 rokov, uprednostňoval futbal, výlety a zábavu, kým ja som už pomaly túžila po bábätku a po rodine. Po 5 rokoch vážne ochorela jeho mamka a jej prianím bola práve svadba. On nechcel, teda rozhodnutie odkladal a nakoniec sme vzťah ukončili.
Ja som sa zoznámila s iných chalanom, sme spolu 11 mesiacov a v sobotu sme mali zásnuby, v decembri budeme mať svadbu. Predošlý vzťah som pokladala za ukážkový, ale teraz viem, že to nebolo ono.
Môj bývalý priateľ je na tom podobne. Je s priateľkou takmer rok a už nosia obrúčku. V decembri sa tiež žení,... Takže zrejme nám spolu nebolo súdené byť. Jeho rodičia šťastní a on tiež a vlastne aj ja. Aj odvtedy sme kamaráti a už teraz tvrdím, že ak sme svadbu odkladali, tak asi to bolo tak správne, takto to bolo súdené.

sususu

Moj nazor je taky ze zena by nemala na muza tlacit, ak je do toho nutena jeho chovanim tak je to zle. Tiez si myslim ze ak to muz naozaj chce tak na to mysli = robi. Mali by sme sa naucit pozerat pravde do oci. Ak to nerobi tak je to preto ze to nechce.. snad existuje par vynimiek. Ak zena caka 5 rokov - ak su samozrejme obaja v zrelov veku tak je pravdepodobne ze sa ani nedocka. Hovorim to preto ze ked som mala 4.5 roka moj prvy vztah sa rozpadol prave na tom, ja 22, on 24 a chcel sa zenit. Samozrejme ze som to povazovala za velmi skoro a tak sme sa rozisli. Vedela som ze to nechcem a ani tak skoro chciet nebudem. S nim. O rok a pol som sa vydala za ineho. Baby nema zmysel tlacit, urobi to iba z natlaku nie ze to chce on sam. Inac by to urobil sam od seba..boli by ste takto stastne??? Ja urcite nie :-(

Prezyvka055

Niekedy mi pride ze zenske tu potrebuju chlapov len na splodenie deti a zabezpeku byvania.

Btw otazka pre autorku temy. Kolko penazi si investovala do spolocneho byvania?

Dela

Ja ta uplne chapem,, nechapem aky ma vyznam byt s muzom, co nechce deti alebo si ta zobrat pokial ty to chces samozrejme... vek nato uz mate, neviem naco cakate,,.. zivot sa detmi a manzelstvom nekonci,, ludia normalne funguju dalej, idu do prace atd..

Je lepsie mat deti v mladsom veku .. a nechapem ten novodoby trend si robit deti v 40tke,, ved sa nedozijes vnucat a budes vycerpana..

DontWorry

Zalezi v akom veku s niekym chodis. Ak pocas vysokej tak po skonceni a najdeni si prace by som zacala riesit istotne otazku svadby a byvania. Ale podla mna ak mate na to prostriedky, tak dva tri roky pochodit a potom hoci aj keby zasnuby sa nemali konat, tak zacat uvazovat nad svadbou. Chodenie ktore trva viac ako 5 rokov a nie su zrovna dohodnuti ze budu zit bez papiera, cize aspon jeden to ocakava, sa urcite posunie do haja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.