Bez kamaradu

Príspevok v téme: Bez kamaradu
AlterEgo05

Ahoj. Mym problemem je, mezi jinymi, ze nemam kamarady. Myslim v realite, nejaci internetovi by se nasli. Rekla bych, ze me vsichni opustili pro me psychicke obtize. Ja sice vzdycky byla spis vlk-samotar, a co me docela zachranuje, je ma psycholozka, ale to neni kamaradka. Tenhle stav docela boli. Na zadne akce nebo do klubu nechodim, do skoly uz taky ne, a na vysoke jsem se stejne kolegum vyhybala, protoze od zacatku se semkli a ja byla outsider. Nejlepsi kamarad se mi otocil zady a ti, co mi mozna v realite zbyli, nemaji cas. Vyvolava to ve mne hodne sebevrazednych myslenek, protoze vim, ze kdybych se zabila, temer nikomu bych nechybela. A minimalne rodine by se ulevilo, protoze jsem pro ni jenom pritezi, co jim vidim kazdy den na ocich.

pacient123

to som rád ,i ked spoznat osobne by sme sa nemuseli len online a pokecali by sme o tom atd ,,,,ale ked nechceš tak ok to je v poriadku ,,,drž sa dievča

AlterEgo05

Dekuji, pacient123, ale pres net bych radeji nehledala, buhvi, co tam najdes (bez urazky :). Ale mam ted staro-novy vztah, tak travim cas s tim klukem a kamaradi mi ted az tak nechybeji, to vis, love is love :)

pacient123

podobný problém som mal aj ja ked ma zradil jeden kamarát ,,,akože mal som kamošov ale to boli len takí kamoši že ked som ich videl tak som im povedal len ahoj a spytal sa ho čo ma nove a takk čiže som s nimi nešiel nikdy ani ma do partie nebrali ani by nechceli atd ..teraz som odpustil spravnemu kamošovi a ako tak sa to dá už vydržať ..ale prettím som tiež bol v kuse doma nemohol som ísť ani von ,lebo čo by som tam robil ssám aj ked som velmi chcel ist von prevetrať si hlavu ist do prirody atd radčej som bol doma samemu sa mi ani nechcelo ,,,tiež som takí vlk samotár okrem jedneho kamarata nikoho nemám ani fr ,,,ty si baba tak u teba je to lahšie stačí ísť von a dajaký chalan sa ti už ozve a pokeca s tebou...alebo vyskušaj si najsť stranku na nete kde sa maju hladať kamarati ...musi taketo niečo bit predca -- -a stretni sa snimi ,naplanuj si s nimi nejaku akciu nwm pozvi ich na pivo alebo nwm na čo dohodni si stretka

Kamaratdodaz

Urcite by som to nerobil uzavriet sa a ostat sam, treba hladat novych ludi a kamaratov, nie vsetci sa otocia chrbtom len treba najst tych spravnych a hoci su problemi, zivot je len jeden a je kratky tak preco ho premarnit, ved clovek moze kamaratov stretmut hocikde a ani nemusi vediet kde a bolo by skoda sa uzavriet alebo to skoncit a prist o tu moznost najst niekoho takeho.

smudielko

To iste prezivam co aj ty samota je zla ja som nestastny a mam zlu naladu a nudim sa tak premyslam nad hlupostami nemal som vela kamaratov ani nemam s kym ist von na pivo alebo niekam na vylet a stoho mam depresie a nechut zit nic ma nebavy a zmena je v nedohladne nam uz neje pomoci ludia nas nemaju radi lebo sme insi ako vacsina tak sm odsudeny na samotu treba sa s tym naucit zit