Partnerka mala viac milencov

Príspevok v téme: Partnerka mala viac milencov
Letec

Riešim pre mňa vážny problém, spoznal som sa s jednym dievčaťom na firemnej akcii, dobre sa s ňou rozprávalo a zistili sme, že bývame od seba na pár krokov. Skusili sme isť na rande po ňom na dalšie a zistili sme, že by sme mohli byť tymi pravimi pre seba. Pri jednom rozhovore som sa od nej dozvedel, že žila od mladosti burlivym sexualnym životom a mala rada jednorazovky ale aj stalych partnerov, samozrejme gumu neznasala. Mna to dosť zarazilo a hoci ju mam rad lebo si s nou rozumiem ale akosi mam blok co sa tyka sexu s nou a neviem ako jej to vysvetlit alebo co mam robit ona by rada so mnou intimne zila ale mne sa intimne akoby zprotivila.

lucia238

Lienka,ja z nej nerobim svaticu , ale odsudzovat ju, len zato, co tu pise Letec, ze mu povedala, ze v mladosti zila bujarym sexualnym zivotom....No ved ani neviem, kolko tych partnerov vlastne mala, co je u nej "bujary sexualny zivot" . A pise sa o mladosti, takze nevieme, ako daleko je ta "bujara" mladost uz prec a ci vobec bola az taka bujara. Dnes je normalne, ze clovek nema jedineho partnera na cely zivot, hlavne ked je mlady a slobodny. Mne osobne sa nepaci, ak by popri vaznej znamosti, kde je vztah partner zahybal, nezalezi na pohlavi, ak ma navyse rodinu, je to uz dost trapne, ale zial bezne. Poznam v okoli zienky, uz v strednom veku, maju rodiny a tiez sa o nich vravelo kadeco ked boli slobodne a dnes to uz nie je pravda, su vzorne matky, dobre manzelky a verne partnerom.. to len ZLE jazyky maju stale potrebu niekoho sudit za minulost, ktora nie je podstatna a vacsinou su to tie sive mysky, ktore boli radi, ze ich konecne niekto obstastnil a mali s kym vobec zalozit rodinu, nieto este mat z coho vyberat. Mne sa najviac rata ze vacsinou odsudzuju tieto zeny prave muzi, ktori sa spravali rovnako a "nepolepsili" sa ani v dospelosti pri rodinach:D

lienka131

Ano ale vobec ti nedochadza ze tvoja kamaratka zo seba robila rohozku? Nerozlisujem chlapa a zenu a nemam dvojaky meter ale ked ma niekto v 20 uz cez 20 partnerov na konte tak je to mierne nechutne... A mala by si radsej najst chlapa ktory mal tiez min.20 bab lebo slusny ju skor ci neskor okasle

sewie

lienka, co som napisala? Pokial tym nikomu neublizuje! pripad tvojej kamosky je iny! Ta moja je v milujucom vztahu a je verna!

lienka131

Mna zaraza ako ju obhajujete ale keby sem napisala zena o chlapovi to by boli hned ine nazory som si tym ista :) Hned by boli nadavky aky je to kurevnik :D Sewie ja som mala kamaratku ktora podvadzala manzela najprv som ju kryla potom to prerastlo do toho ze nie s jednym ale s dvoma a teraz to robi za prachy takze som jej povedala bye bye! tiez som cestovala 8 rokov takze nechapem naco to sem zatahovat?jedine co viem je ze ludia ktori spavaju kade s kym nemaju ziadne hodnoty keby mi chlap co ich mal 20 zacal hovorit o laske asi sa bud pogrciam alebo budem smiat do odpadnutia. sorry preboha zeny vazte si trocha same seba niektore sa spravate ako posledne stetky alebo zijete s nejakym kurvosom len preto ze ma prachy alebo krasu FUJ!

lucia238

Letec, ja si myslim, ze mala sa ona vykaslat na teba, nie ty na nu. Ale dobre sa stalo, mila uprimna holka, co sa netajila tym, ze si v minulosti rada uzila, ved mala nato narok ako mlada a slobodna si moze najst niekoho ovela lepsieho ako teba.

sewie

lienka, ide o to , ze kto ma pravo urcite co je normalne ? moj styl to urcite nie je, bola som dlho panna...ale ked si niekto ide inou cestou a nikomu tym neublizuje, preco by som toho clovek mala pranierovat a hadzat do zumpy...co ty vies s kolkatimi takymi si sa stretla...keby si mala kamosku a ta by ti povedala nieco take, zacala by si ju akoze neznasat? hvorit o nej ze fuj?! cudovat sa chlapovi ktory by s nou chodili?!
ja beriem ludi ako komplex! nevyberam si vlastnosti a udalosti ktore sa mi pacia a nepacia ci ktore su mi rovnake...ano, su veci ktore netolerujem, ale pocet sexualnych partnerov? to nie je moja vec!
taketo silne nazory som mala tak do 18 tich rokov-ked som o svete a o tom co je na ludoch podstatne nevedela takmer nic...som rada ze cestovanie po svete mi otvorilo oci a moje priority o sudeni ludskaje hodnoty su niekde uplne inde...

lienka131

Do 21 rokov 20 chlapov? A to ti pride normalne? OMG vdaka takymto ludom je doba sialena a nie vdaka takym co su panny do 23 lol :D Fuj ani prst by som do takej nestrcila, sorry a mohla by byt mila premila :D

lienka131

ahink to kraaasne vystihol. na sex je dobra aj taka ale na vztah si bude poriadny chlap hladat zenu s uplne inymi hodnotami a hlavne nie taku co dala kazdemu kto sa suchol okolo :D ono ako sa hovori zamok ktory v pohode otvori vela klucov je zamok na h... :D a vobec chlap alebo aj zena co to kosia rad radom su podla mna len zakomplexovane jedince ovladane pudom :)