Partnerka mala viac milencov

Príspevok v téme: Partnerka mala viac milencov
Letec

Riešim pre mňa vážny problém, spoznal som sa s jednym dievčaťom na firemnej akcii, dobre sa s ňou rozprávalo a zistili sme, že bývame od seba na pár krokov. Skusili sme isť na rande po ňom na dalšie a zistili sme, že by sme mohli byť tymi pravimi pre seba. Pri jednom rozhovore som sa od nej dozvedel, že žila od mladosti burlivym sexualnym životom a mala rada jednorazovky ale aj stalych partnerov, samozrejme gumu neznasala. Mna to dosť zarazilo a hoci ju mam rad lebo si s nou rozumiem ale akosi mam blok co sa tyka sexu s nou a neviem ako jej to vysvetlit alebo co mam robit ona by rada so mnou intimne zila ale mne sa intimne akoby zprotivila.

ahink

Ahoj slobodna. Aby som reagovala na tvoje napisane. Ked muzi hladaju zenu aby si uzili a potom len dovi-dopo, tam takuto zenu uvitaju o akej pisal letec. Ale ak hladaju zenu na vztah, dlhodobe partneratvo, prip.v nej vidia svoju buducu zenu manzelku matku svojich deti - tak tam takuto "radodajku" nepotrebuju. S takou si chcu len uzit. No nie na zivot vztah atd. Su muzi ktorym to moze byt jedno. No ak je muz na istej urovni, ma iste postavenie vzdelanie post atd, do vztahu hlada nieco ine a viac

Slobodna

No ale pri jednorazovkach to chlapcom nevadi a ani ich nenapadne rozmyslat,kolkych mala v sebe. Tak uvazujme teda logicky, ci nahodou zo zien nerobia prave muzi ten hnoj ale ako partnerka uz fuj fuj. A preto ako som uz spominala v inej teme, na co je dobre zdelovat si pocet partnerov? Pre niekoho su aj dvaja vela.

mixta

Slobodna podla mna chlapec uvazuje logicky. Hnusi sa mu uz len ta predstava ze ona mala v sebe bohviekolko penisov a on ma vojst do jaskynky kde sa ich tak vela vystriedalo. To je ako vojst do verejneho WC.

Slobodna

Budes si musiet urobit vlastny prieskum lebo zakladatel nevie posudit,co znamena dobra v posteli a dobry sex,nakolko uprednostnuje v posteli pravdepodobne nemehlo.ktore si sam zauci.

Prezyvka055

Letec potom nam daj vediet ze ci je dobra v posteli ked mala tolko milencov. Zvrhla sa tu totiz polemika niekto vravi ze viac milencov zlepsuje vykon v posteli ini su opacneho nazoru. Tak aby sme to mali aj v reali. Dik.

Letec

Dakujem všetkym za komentare a rady, porozpreaval som sa s nou a rozhodol som sa to ukoncit s tym ze kamarati ostat mozeme.

mixta

letec tak neviem aky je to pocet tych partnerov a kolko ma rokov ale ak rada dava kazdemu ktoreho stretne a este na jednu noc bez ochrany tak mozes ju zaradit do kategorie stetka len do robi zadara.
inac skor by som na tvojom mieste mala obavy z pohlav. chorob ktore moze v sebe nosit. Ak chces s nou mat vztah nech sa da otestovat na tom trvaj taka rajda moze mat riadny humus v sebe ani nemusi o tom vediet. Takze otestovat az tak spat.

poznam dievc

poznám dievča, čo malo v 20ke za sebou 17 rôznych chlapov v posteli, ale s tým posledným už chodí 3. rok, bývajú spolu a plánuje s ním rodinu, čiže tak. neviem, či bola v mladosti naivná, nevybúrená alebo zvedavá, ale už nemá chuť takto blbnúť, skôr sa chce usadiť.

Carleso

Bud takej žene nebudeš stačiť bude stále chcieť dačo nové a bude ťa podvádzať. Alebo ti bude verná a ked stretneš niekoho s kým sa ona zakecá alebo uvidíš napätie medzi nimi tak budeš iba myslieť na to či medzi nimi niečo nebolo a bude ťa to hrozne štvať a budeš si to predstavovať. Je to na tebe, či prežiješ takéto situácie bola to trochu chyba, že ti to povedala žiadny chalan netúži sa také dačo dozvedieť. Nezostáva ti nič iba skúsiť to a uvidíš.

Prezyvka055

Zalezi ze ci je pekna a ze ci mas niekoho vo vyhlade alebo nie. Pokial s nou nechces vztah tak nevadi ale medzicasom pokial hladas moze byt dobra aspon na sex. Skusenosti asi bude mat bohate tak to aspon nebudes mat nudne.