Pálenie v okolí konečníka

Kýčera

Okrem už zmieňovaných parazitov,porezania a hemeroidov/Kajula/,z kt. nemusíš nutne krvácať,môžeš mať alergiu na látku,kt. si si dané miesto po holení ošetril,žiletku,holiace mydlo,príp.spodnú bielizeň.

Kajule

Ahoj, místo určitě může být podrážděné od pořezaní. Zaujal mě ovšem tvůj dotaz, poněvadž je to kolikrát hodně nepříjemné téma, se kterým se člověku na veřejnost moc nechce. Já měla svědění konečníku spojeno bohužel s mykózou a je také pravda, že se mi po sléze přemístila i do vagíny(což se tebe netýká:)). Byla jsem z toho úplně zouflá a pomohly mi gely, čípky proti mykóze a i wobenzym, který jsem z těchto důvodů užívala. Ale vzhledem k tomu, že jsi zmiňoval holení, nepřikládala bych tomu zatím velkou váhu. V případě, že by se stav nelepšil, začala bych ho řešit. Je totiž celá řada variant, čím to může být... například i dětské kroupy, ale tomu bych moc nevěřila. Dospělý organismus k nim není moc náchylný. Může se také jednat o hemeroidy, ale to bys k tomu musel nejšpíš krvácet atd. Takže asi takhle:)