Ako casto cvicit brucho?

Príspevok v téme: Ako casto cvicit brucho?
hviezdicaa

ahojte:) problem s vahou nemam,ale za moju problemovu oblast povazujem brucho.Cvicila som od trenerky jillian 30day shred,teraz 6week 6packs co je cvicenie na brucho.Moj problem spociva v tom ze neviem ako casto je najspravnejsie do tyzdna cvicit-ci kazdy den alebo robim chybu ak kazdy den cvicim??a dalsia vec ze som si vsimla ze odkedy cvicim a zacalo to moje telo registrovat mam akokeby hornu cast brucha taku vypuklejsiu co som predtym nemala a teda moc sa mi to nepaci ?vie niekto co to je ?stretli ste sa s tym?

hviezdicaa

posledne dni si citam vela prispevkov ale aj clankov ohladom chudnutia a cvicenia.Miestami som z toho dost znechutena pretoze 70-80% je o strave a zvysok doplna pohyb cvicenie.Ja nadvahu nemam aj ked dat dole 2-3 kila by ma potesilo.Aj som ich dole dala-jedla som zdravo ale nehladovala som.Lenze zasa to co je za zivot furt sa obmedzovat???nevravim o prezierani sa,ale to ze vylucit muku a to ako si teraz uz cely zivot nebudem nikdy davat kolac alebo hot dog?? neviem no je to divne troska,ak si mam predstavit ze ak chcem vyzerat dobre tak furt si musim davat pozor co dam do ust-cely zivot

hviezdicaa

na nete som nasla toto video,dost sa mi paci a zda sa mi to podobne ako pilates,myslite ze je toto vhodne na to core? m.youtube.com
popripade viete poradit nejake osvedcene video na pilates?u mna je najproblemovejsie brucho a boky

kamoska-

skus pilates, to je na core najlepsie cvicenie, tiez krasne tvaruje telo. zalezi ale vela od trenera, ak sa cviky necvicia spravne, moze si clovek viac ublizit ako pomoct. a nespoliehaj sa na to, ze doma a bez nejakej odbornej asistencie, pripadne bez niecoho nastudovaneho budes mat spravnu techniku

hviezdicaa

dakujem pekne,videa som si pozrela ale teda som dost zmatena z toho co je vlastne vhodne cvicit.A preco je ten program 6week 6 packs a brusaky zle? inak viacero z tych cvikov co boli vo videu som cvicievala aj doteraz ale to vypukle brusko z cvicenia mam aj tak,cize neviem ci je v tomto prave problem...

Kultak

Take hluposti ako robit kazdy den 400-500 brusakov alebo programy 6 weeks to 6pack.Na brucho je najdolezitejsia strava(ako na vsetko ale brucho bez stravy nedas).
Telo ma uzasne adaptacne schopnosti takze ked budes robit 500 brusakov nic tym nedosiahnes akurat si unavis svaly .Treba menit cviky aspon po 2-3 mesiacoch.

Hviezdicka moja strýko Google ešte stále existuje.

trenujeme.sk

makamRiadne

Ale zvladne.ja robim denne 500 brusakov a 500 drepov.denne.uz 3 roky.sice je pravda,ze mam poruchu prijmu potravy a prvy x som spravila 150.ale za mesiac som sa vysvihla na cislo 500 a denne teraz zvladam tuto torturu.takze da sa to zmaknut.

wee

2 x 200 brusakov, bude pre zaciatocnika asi problem :-) ja si davam tak 150-200 a to cvicim pravidelne 2 roky :-)...myslim ze viac je aj zbytocne...a neupriamovat sa len na kalsicke brusaky, ale striedat rozne druhy...na sikme brusne svalstvo, podbrusko a ako uz bolo spominane, nastuduj si nejake core treningy - na hlboke brusne svaly... a samozrejme strava je dolezita ;-)