Ako casto cvicit brucho?

Príspevok v téme: Ako casto cvicit brucho?
hviezdicaa

ahojte:) problem s vahou nemam,ale za moju problemovu oblast povazujem brucho.Cvicila som od trenerky jillian 30day shred,teraz 6week 6packs co je cvicenie na brucho.Moj problem spociva v tom ze neviem ako casto je najspravnejsie do tyzdna cvicit-ci kazdy den alebo robim chybu ak kazdy den cvicim??a dalsia vec ze som si vsimla ze odkedy cvicim a zacalo to moje telo registrovat mam akokeby hornu cast brucha taku vypuklejsiu co som predtym nemala a teda moc sa mi to nepaci ?vie niekto co to je ?stretli ste sa s tym?

anonym1511

hviezdicaa tiež cvičím od začiatku roka brucho A zadok sa snažím spevniť,cca každý druhý deň ak stíham,stravu sa snažím upraviť ale to mi ide už ťažšie, som celkovo štíhla mam len 50 kg ale tiež mam niečo navyše na tom bruchu A hlavne keď si sadnem ma to dosť rozčuľuje, všimla som si tiež že horná časť brucha je taká vypukla A tiež by ma zaujímalo čo to je :-D vyzerá to ako keby išli prvé dve kocky ale zas je to tesne pod prsiami tak neviem :-D

hviezdicaa

odpovedam dakujem:) a to vydutie hornej casti nrucha nevies co by mohlo byt?ci to jeuz ten sval taky,nepaci sa mi to.ale vsimla som si ze ked som napriklad robila brusak tak to vydutie bolo fakt viditelne,no nepaci sa mi too

odpovedam

zavisi od toho, co je tvojim cielom. Ak chces mat pevnejsiu brusnu stenu, tak cvicenie je ok. Viac nez 3x tyzdenne necvic, sval sa nebude stihat regenerovat. Hoci je pravda, ze brucho je vynimka a vie sa zregenerovat aj do 30 hodin, ale to len za predpokladu, ze tomu prisposobis aj stravu.

Ak je tvojim cielom mat "tehlicky", cize ploche az vysekane brucho, tak bez vyrazneho znizenia prijatych kalorii to nepojde. Pod vrstvou tuku sval vidiet nebude, hoci bude velmi pevny. V tomto pripade treba tuk spalit.