Pretrvávajúca teplota - už 9 týžden

Príspevok v téme: Pretrvávajúca teplota - už 9 týžden
matejisko

Dobrý den,

už 9 tyžden trpim zvyšenou teplotou max 37,5 zatial som viac nenameral a sprevadzaju to aj bolesti hlavy.
Obehal som už asi všetky možno vyšetrenia a doktorov a všade mi tvrdia že som uplne zdravý, vysledky v poriadku jak krv tak aj moč a výtery, rentgeny aj sono proste všetko uplne bez nálezu.
Niekedy mi je par dni dobre a citim sa uplne v 100% a potom zrazu z ničoho nič znova niekolko dní teploty.
Snažil som sa nejak odsledovať či to niečim nespúštam ale na nič som neprišiel. Som nefajčiar cely život nepijem alkohol maximalne to odcudzujem samozrejme aj drogy - športujem aktívne niekolko rokov posilujem chodim plavať a stravujem sa zdravo - takisto mam velmi pokojny a vyrovnany život žiadne stretsy ani doma ani v práci ale tychto 9 tyždnov uplne nechapm čim to je ale stale mam te teploty bez inych priznakov alebo bolestí kdekolvek v tele. Doktorka už sama nevie kam ma má poslať. mám 26 rokov a nikdy som nemal podobne problémy

matejisko

@Kýčera - mam zasebou vyšetrenia aj na parazity, bakterie, potravinovu intoleranciu, plesne a nič...všetko v poriadku

@joleen - 37 je normalna teplota ale 37,3 - 37,5 + bolesti hlavy a neschopnost vykonavať činnosti ktore som predtym vykonaval bezproblemov a zlý pocit už 9 týžden asi neni "normálny"

@redka - meriam klasickym ortutovym teplomerom a mam dva a vysledky sa vždy zhoduju...a ked hovoriš o štitnej žlaze tak z vyšetrenia krvy je vraj v poriadku

Kýčera

Pýtaj sa na imunologické vyšetrenie,je to zvýšená teplota,kt.hlási,že telo má problém a bojuje s nejakou infekciou, baktériou,vírusom,parazitmi,plesňami,...

redka

zalezi aj na case, kedy teplotu merias a kde ju merias (usta, pazucha, konecnik) a mnohokrat aj cim merias... lebo tie dnesne elektronicke teplomery su povacsinou na prd... kupila som si bezortutovy teplomer - vyzera ako tie stare klasicke len sa trosku tazsie striasa teplota dole...

redka

hmm mne napadlo, ci nemas nieco so stitnou zlazou...

inac joleen ak mas cely zivot teplotu 36,5 a zrazu mas o stupen viac a pocitujes to ako diskomfort tak uz tato teplota je pre teba zvysena... nemozes vsetkych davat do jedneho vreca...