Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podozrenie na pleseň

Príspevok v téme: Podozrenie na pleseň
smutniak024

Nechcem byť paranoik ale roky "trpím" na to, že som veĺmi chudý a aj po intenzívnom období cvičenia som získal silu, no stále som šlachovitý. Dopočul som sa o plesniach, ktoré môžu byť aj v tráviacom trakte a môžu byť dôvod prečo aj pri prijmne podľa mňa solídneho množnostva zdravých potravín, nepriberám.

Dlšiu dopu pozorujem svrbenie pri análnom otvore (haha, no fakt) ktoré som si myslel že je spôsobené tým ako sa potím, ďalej medzi prstami na nohách mám akoby takú zošuverenú pokožku bieleho sfarbenia.

Predpokladám, že návšteva praktického lekára je teraz na mieste, no chcel by som vedieť čo ešte na sebe odsledovať aby som sa ubezpečil. Bol by som rád, keby som pôvodcu mnohích mojich problémov našiel práve tu. Plus ak máte info ohľadne procesov liečby, tak budem povďačný :). Vek: 22 rokov.

Kýčera

Medzi prstami máš pleseň,konečník Ťa svrbí,lebo máš parazity.Hygiena,detox,...A daj si vyšetriť štítnu žľazu,aj ona o.i. môže byť za tým,že si chudý.

knaja

Mne teraz robi vybornu sluzbu na priedusky oreganovy olej a je velmi protiplesnovy a moze sa aj natierat aj uzivat vnutorne. Vygoogli si.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.