Napady kde sa zoznamit s dievcatami...

Príspevok v téme: Napady kde sa zoznamit s dievcatami...
some1...

Ahoj,
asi divna otazka, ale mate nejake konkretne napady ako si 26r chalan moze najst dievca? Uvital by som vsak naozaj hlavne KONKRETNE napady, teda nie napriklad ze "v kniznici", ale konkretne kde a ako postupovat v danom prostredi... :D Napr. ak na ulici na zastavke, tak k nej len tak prist a povedat ahoj, pacis sa mi, ides so mnou niekam? Alebo ako? :D Hlavne by ma asi zaujimali nazory dievcat, ze aky typ prveho kontaktu a na akom mieste by sa im pozdaval... :) Na Slovensku totiz nie je bezne sa zoznamovat hocikde ako tomu je v USA, tu z nejakeho dovodu oslovenie niekoho na ulici je povazovane za pomerne divne a nedoveryhodne, tak preto ma zaujima co si o tom slovenske dievcata myslia... ci stale plati ze sa to da jedine v skole alebo na diskoteke v ramci nejakej partie kamaratov, alebo ze dotycnych dvoch zoznami nejaky prostrednik?
Dik za vecne a konstruktivne prispevky. :)

some1...

Caribo, no tie rozhovory su vacsinou asi skor takeho vecnejsieho a ucelovejsieho charakteru, proste ked treba nieco nejak aspon trochu serioznejsie prebrat teda napriklad skolske, pracovne povinnosti, alebo aj nazvime to filozoficke ci akekolvek volnocasove zalezitosti typu planovanie vyletu... proste vsetko veci ktore sa nedaju riesit kdesi na diskoteke s niekym koho vidim prvy krat v zivote a jeho zaujmom je sa len zabavit a zabavne si pokecat...
Mozno keby sa tieto typy rozhovorov dali nejak nacvicit? :)
anomam, nuz ja v tomto s Rocketmanom suhlasim a ty z pozicie zeny na zoznamke asi nevies celkom dobre posudit ako to tam funguje na strane muzov... A nezalezi mi na ziadnom dokonalom vzhlade, ale zas vzhlad ako jeden z tych faktorov cloveka posudzujem, tak isto ako kazdy iny clovek, na tom asi nebude nic nenormalne a aj ty pochybujem ze mas zaujem o niekoho kto ta fyzicky nepritahuje ci odpudzuje. A ano mal som minimalny pocet vztahov, to je sa mi zda dalsia vec co zeny neradi pocuju a chcu radsej niekoho kto uz mal viac zien.

Rocketman

Anomam - ja som sa nestretaval s babami, co boli zlatokopky (teda aspon sa tak netvarili), ale normalnymi inteligentnymi babami co hladali vztah. Pisem o babach s ktorymi som sa stretol osobne cez net. Vacsinou to bolo len jedno stretnutie. Niektore zoznamenia boli take, ze sme sa stretli viac krat a z toho bolo dost skaredych odmietnuti. jedna ma dost zakerne oklamala a odmietla (vypisovala si este s jednym a s nim sa tiez stretavala a zaroven so mnou). Potom v den nasho stretnutia mi iba napisala, ze ju to mrzi ale niekoho vcera stretla a chce mu dat sancu (dva dni predtym sme si este veselo telefonovali)- skoda len, ze som sa na nu trochu namotal. Co uz. Toto iste som zazil pri inej, tam uz to bol zacinajuci vztah a zacali sme chodit a trvalo to 2 tyzdne, ked to ona skoncila (stretla niekoho ineho, takze sa tiez stretavala za mojim chrbtom)
Jednoducho ked zena vie, ze si moze vyberat tak je neskutocne preberava. Cakal by som od takych bab, ze jednoducho niekoho spozna, viac ju nikto iny nezaujima a na internetovu zoznamku sa vykasle. Aspon ja som tak vzdy bral a nie ze si budem este vypisovat poza chrbat s dalsimi, ze co ak nahodou je niekto este lepsi...vzdy sa totiz najde niekto este lepsi.

kafe

Rocketman, konečne akčný muž :) no dobre, tak moje rady sú od veci. Len čo nefungovalo tebe, môže fajn vypáliť u niekoho druhého.
Ja som mala napríklad chuť ísť na nejakú sex zoznamku (nie na pokeci) a hľadať okrem sexu aj zaujímavého chlapa na vážny vzťah. To ti tiež neporadí veľa ľudí, že je to vhodné miesto a sú tam seriózny ľudia :D :D ale ja som si hovorila, do frasa a prečo nie? Aj na tom najnepravdepodobnejšom mieste môžem spoznať skvelého chlapa.. Kým neskúsim, nezistím. Ale nestihla som skúsiť :D môj prvý podaný inzerát na pokeci dopadol úspešne.

anomam

Rocketman,
moja skúsenosť je, že niektorí chlapi píšu každej do radu, čiže mi mohlo prísť 10 správ naraz, ale po pár riadkoch vidím, že čo je kto zač. nikdy som to nebrala tak, ako hovoríš, práveže som sa potešila každej inteligentnej konverzácii, to proste človek cíti, že toto je jednorázová zábava, toto nie. ak ženská hľadá to, čo on, tak ho len tak nezruší kvôli fotke alebo dačomu drobnému v profile a dá mu šancu. síce máš zlú skúsenosť, no možno to boli proste baby, čo si hľadali niekoho ako dotáciu alebo niečo iné, než chceš ty. a tieto slečny môžu prevažovať, preto hovorím, že treba vytrvať a skúšať. možno dievča bez fotky, možno s fotkou, nikdy nevieš.

autor,
no možno ty tak vyberáš, že táto je krajšia, ty to ale vnímaš nesprávne. zoznamka je prostriedok zoznamovania, ktorý ty aj tu na fóre hľadáš, ale nechceš ho použiť... to, že je to profil, to nič neznamená, veď ak si budeš jeden deň s niekým dobre písať, prečo by ste nemohli ísť von aj na ďalší deň a spoznávať sa osobne? ak osobe na druhej strane dokážeš, že si reálny človek, nie nejaký úchyl a ona nebude mať čo robiť, tak s tebou pôjde. potom budeš chat používať len ako prostriedok na komunikáciu.

podľa mňa inteligentnému človeku so srdcom a nejakými životnými skúsenosťami nezáleží na dokonalom vzhľade, hľadá niekoho, s kým si bude rozumieť, s kým to bude fungovať. niekto, kto sa nakoniec stane našim dokonalým, ani si to nebudeme uvedomovať, že k tomu vlastne došlo. darmo si hovoríme, že ten či ten nie je náš typ, pritom zase podľa môjho pozorovania okolia a aj vrátane mňa skončíme s partnermi, s ktorými si úžasné rozumieme, dopĺňame sa a k sebe patríme a ďaleko sa líšia od našich naivných predstáv, že takto vyzerajúci s týmito parametrami je pre nás ideálny, lebo nie je.

a tiež by som niečo robila s tou prokrastináciou, lebo keď to budeš stále odkladať, že možno sa zaregistrujem niekam, potom to vyskúšam, tak zostaneš sám. však máš čas, píšeš tu, chceš niekoho spoznať. ja ti vravím, zaregistruj sa teraz a začni oslovovať. neodkladaj to.

koľko si mal inak vzťahov? prečo skončili? zo začiatku som mala pocit, že si nikoho nemal, pretože človek so skúsenosťami, by som povedala, že už vie ako na to.

Cariboo

dobre nemas rad obycajne kvakanie, a o com sa bavis vseobecne s ludmi? s kamaratmi? s tym nemas tazkosti? ci len pri zenach? lebo to su dve rozdielne veci

some1...

Takze ked si to zhrniem, no bude to zaujimave :D
1. kupim si roztomileho psa
2. piatkove a sobotne noci vymetam bary
3. registrujem sa na zoznamkach
4. zapisem sa na kurzy a nejake volnocasove aktivity :D

Len ako pise Caribo, fakt je hlavne problem s komunikaciou, a tam to aj tak znova uviazne... ja proste neznasam tie bezne rozhovory ktore sluzia nie na vymenu udajov/informacii/napadov/nazorov ale napriklad na pobavenie, alebo "blysknutie" sa pred tym druhym... Ja toto proste neviem, take tie nezavazne pohodacke smalltalky na rozveselenie a zaposobenie, neviem o com mam hovorit, ako to hovorit, nemam ziadne "vesele prihody z natacania", ani zalohu vtipov... Ja na toto proste nie som. A tam to proste vzdy zhori... Nadejov je fakt len ze sa jej budem pacit, alebo ze si sadneme aj mentalne, ale mam dojem takych mne kompatibilnych dievcat je asi 5,5 na celom slovensku :)

Cariboo

some1 tvoj problem bude komunikacia, preto je pre teba tazke najst si dajaku . bud mas male sebavedomie alebo si skratka tichsi. asi nevyzeras zle ked ta vobec baby balili prve.

vela spravi ak clovek vlastni psa. teraz vidam skoro same zeny so psami. tam sa da tiez nadviazat kontakt. tam o temu nebude nikdy nudza.

some1...

Doteraz som """balil""" baby tak, ze ona skor v podstate zbalila mna, resp. davala take mega vyrazne signaly ze ma chce, ze som nabral odvahu a cosi teda vyskusal. :D Lenze ja nie som proste ziadna holywoodska hviezda, ani model, ani miliardar takze baby ma same od seba bezne vazne nebalia a ja nezijem nekonecny zivot aby som si na to mohol dovolit cakat. :D je proste cas zacat s nejakou iniciativou :)

Rocketman

anomam- iba si zabudla napisat dalsiu nevyhodu zoznamovania cez internet. Ze tak ako on bude hladat do radu, budu hladat do radu aj tie baby.
Ono totiz dievcata na internetovej zoznamke su neskutocne preberave, ovela viac ako v reale. Pre taku zenu je on, iba nejake policko na monitore s ktorym si ona popise a mozno sa raz stretne. Taka zena si pise aj s piatimi chlapmi naraz a doslova je to pre nu statistika.
Chvilu som skusal zoznamku cez net a tiez som bol zhrozeny zo zien ako si dokazu jednoducho preberat, kedze vedia ze maju este rozpisanych dalsich troch a zajtra im napisu dalsi traja. Taka zena vas dokaze potom odmietnut na zaklade hocijakej malichernosti, lebo je tak narocna, kedze ma pocit, ze ma v zalohe dalsich 10 chlapov na nete.

some1...

Rocketman viem co mas na mysli, dik za radu, jasne ze to mozem vyskusat, len proste nie je zrovna moja parketa ked hlasno huci hudba a ja sa mam tvarit hrozne v pohode, rozpravat vesele historky a zabavat obecenstvo.. :) Ale tak mozno sa k tomu treba nejak donutit, lebo fakt tych moznosti je akosi pomenej ked clovek nie je zrovna milionar. :)

anomam, zoznamky tiez prichadzaju v uvahu, asi to tiez vyskusam, len mne tam vadi, ze sa tam ludia filtruju na zaklade kriterii ako nejake kusy dobytku na vystave... :) Proste taky neprirodzeny, neludsky pristup v style "tento tovar sice neviem ako chuti, ale henten ma lepsi obal, tak to radsej vymenim, vyberem cosi ine.." ;) Nie je nad osobny, priamy kontakt, ked sa dvaja pozeraju do oci, mozu sa dotknut a citia ze su obaja realny a nie len nejake identity a obaly v katalogu...

Ale tak dik za vase rady, asi mate pravdu a treba vyskusat proste vsetko je k dispozicii a hadam cosi vyjde