Napady kde sa zoznamit s dievcatami...

Príspevok v téme: Napady kde sa zoznamit s dievcatami...
some1...

Ahoj,
asi divna otazka, ale mate nejake konkretne napady ako si 26r chalan moze najst dievca? Uvital by som vsak naozaj hlavne KONKRETNE napady, teda nie napriklad ze "v kniznici", ale konkretne kde a ako postupovat v danom prostredi... :D Napr. ak na ulici na zastavke, tak k nej len tak prist a povedat ahoj, pacis sa mi, ides so mnou niekam? Alebo ako? :D Hlavne by ma asi zaujimali nazory dievcat, ze aky typ prveho kontaktu a na akom mieste by sa im pozdaval... :) Na Slovensku totiz nie je bezne sa zoznamovat hocikde ako tomu je v USA, tu z nejakeho dovodu oslovenie niekoho na ulici je povazovane za pomerne divne a nedoveryhodne, tak preto ma zaujima co si o tom slovenske dievcata myslia... ci stale plati ze sa to da jedine v skole alebo na diskoteke v ramci nejakej partie kamaratov, alebo ze dotycnych dvoch zoznami nejaky prostrednik?
Dik za vecne a konstruktivne prispevky. :)

Cariboo

Ano, v tom ma Rocketman pravdu, ved v klube sa mozu zabavat aj vzdelani ludia :)

some1 a doteraz si ako balil baby? predchadzajuce vztahy si tiez nejako musel zacat??

anomam

počúvaj, zaregistruj sa na zoznamky a začni si s nimi písať alebo rovno choď von s tou, s ktorou bude o čom písať. áno, je tam kopec úchylákov a radodajek, ale dá sa tam nájsť aj niekto vhodný k tebe, len treba vytrvať. tým, že máš základé info o sebe v profile, možno nejakú tú fotku, tak si človek vie nájsť niekoho s podobným smerovaním. väčšina vzťahov v mojom okolí vznikla zo známostí cez net a je to úplne bežné, kdežto o nejakej slečne na zastávke nevieš nič, môže sa ti páčiť len na prvý pohľad. na nete si prečítaš profil a buď ťa osloví aspoň trochu, alebo nie. môžem aj písať každej aspoň trochu sympatickej do radu, nejaké sa chytia, z tých zas si budeš s nejakými rozumieť, až to postupne vyústi k jednej, tej kompatibilnej. neviem ako ostatní, ale na ulici som sa zoznámila asi s jediným chlapcom, ktorý sa ma pýtal na čas, čo už bolo dosť divné, lebo kto nemá mobil pri sebe, no ale aj to pokračovalo tak, že si ma našiel cez net a napísal mi. inak som ľudí spoznala už len v škole, v práci a cez známosti. čiže hovorím, zoznamka a budeš môcť oslovovať toľko žien na prvom stretnutí, koľko len chceš.

Rocketman

Sorry, ale trosku si mimo. Ja som sa napr. vacsinou bavil v baroch s babami na urovni a o fajn a vtipnych veciach. Baby co som postretaval boli managerky, pravnicky, lekarky atd. a fakt sme si dobre pokecali, lebo take zeny maju sarm a inteligenciu a chcu sa bavit trosku na urovni. Samozrejme, obcas to bolo take menej inteligentne debatky alebo dievcata, stane sa :-)

Ale to co si tu popisal ty, je trosku trapne. Hlavne o tom, ze to povazujes za nejaku povrchnu zabavu zalozenu na pozerstve. Zeby podla seba sudim teba? Neviem, ale ja som sa nikdy takto nepotreboval trapne predvadzat. To by som tipol skor nejakym 20 rocnym studentim co chcu balit nejake 16stky. Navyse taka inteligentna baba by to ani nezniesla mat pri sebe nejakeho takehoto machra.

some1...

Rocketman, tak to mas super, len vravim, ja nie som zrovna typ ktory vymeta podniky a bali jednu za druhou, flirtuje, ci aspon nema problem s nejakou bezne zabavnou komunikaciou... :) V podstate skor naopak, nemam rad tieto povrchne, kvazizabavne rozhovory ktore sa nezakladaju na vymene informacii ale len na pozerstve a predvadzani, nesmierne ma to vycerpava a tym duplom ked este v pozadi rachoti hlasna hudba... ale zas aktualne som uz odhodlany ist do hocicoho, :) lebo ine moznosti asi nie su

some1...

Len prave o to balenie asi ide, takze navod s postupom by celkom bodol. :D
Kurzy a volnocasove aktivity su fajn, len navstevovat niekolko takych aktivit len s tym cielom a dufanim ze sa tam raz objavi dievca ktore sa mi bude pacit, sa mi zda casovo aj financne dost nerealne... to moze trvat mesiace ci roky kym by som takymto sposobom nasiel niekoho (s kym sa aj tak mozno za pol roka rozideme...).
Co sa tyka znamych, nemam ich tolko, aby mi mohol vzdy niekto niekoho dohodit, to je skor vynimocna situacia, nez nejaka standardna moznost ktora sa da vyuzit. A v zenskom kolektive sa moc nemam moznost vyskytovat, takze sa mi zda, ze naozaj ostava prave len to standardne balenie, na ktore ale pravda nemam zrovna vrodene schopnosti. :D Tak preto tu pisem, ze co vlastne podniknut... Alebo mate este nejake ine tipy? :)

Rocketman

kafe - tvoja metoda je velmi nespolahliva a malo ucinna. Toto akoze zoznamenie cez nejake hobby je fajn, ale ako hovorim minimalna sanca.
Jednak si treba uvedomit, ze mnoho tych zien zaujima len to hobby, nestoja o vztah.
Sam som chvilu chodil na Salsu, myslel som si ze sa tam pozoznamujem s babami a bol som s toho sklamany. Tie schopne tam uz boli zadane alebo ich zaujimal iba tanec a nic viac, nezadane naopak nestali za vela. A to tam bolo este dostatok zien, pri takom jazdeni na konoch alebo psom utulku je este chudobnejsie.
Proste som sa vykaslal na celu salsu a zacal cez vikendy vymetat podniky a bary a pospoznaval tolko zien, ze to az pekne neni :-) Tam to islo uplne samo.

Rocketman

Zoznamovat sa na ulici je hlupost, celkovo oslovovat nefandim oslovovaniu zien na miestach na to nie urcenych. Ako ano, zoznamit sa da asi vselikde, ale jednoducho tu mi to pride take nasilu.
Zato idealne miesta su rozne spolocenske akcie, podniky, bary, diskoteky. Sem aj mnoho zien ide s tym, ze si tam niekoho chce najst. A hlavne sa tam idu bavit, su tam uvolnene, maju mozno aj trosku vypite....
Keby som tu mal pisat s kolko babami som sa dal do reci v baroch a podnikoch, tak by som tu pisal asi hodne hodne dlho :-)
Zato niekde na ulici som sa zoznamil, az dokonca s NULA babami :-D

kafe

aj návod s postupom? :D Čo ti tu mám vypisovať trojstranné dialógy ako smerovať rozhovor keď odpovie nie, ako keď odpovie neviem.. :D:D
Ty sa potrebuješ UVOĽNIŤ, to v prvom rade a v druhom, naučiť sa obyčajne rozprávať, baviť s hocijakým druhým človekom. A špeciálne ak ide o babu NEBALIŤ JU, keď to nevieš, nepozývať ju nikde, stačí keď sa naučíš uvoľnene a nenútene fungovať s kočkami. A to sa dá najľahšie pri nejakej činnosti - jazdenie na koňoch, latinskoamerické tance, jazykové kurzy, dobrovoľník v psom útulku.. Podľa mňa, najlepšia finta ako zbaliť babu, je kamarátiť sa s ňou. A neskôr uvidíš.. ak aj z toho nebude vzťah, aspoň si príjemne strávil svoj čas. To tiež neni na zahodenie.

Cariboo

Ahoj, najprv si uvedom ze ako cudzi clovek sa ides prihovorit neznamej, ktora o tebe nic nevie. Jasne americania maju inu mentalitu, ale je normalne ze ludia maju najprv obavy. Ved o tebe nic nevie, nevie ci si uchyl alebo len mily chalan :D Takze netreba to so zoznamovanim prehanat. Preto je najlepsie ked vas niekto-spolocny znamy predstavi. Na mieste nezalezi, je to skor o tom aku ma ona v ten den naladu a aky dojem dokazes urobit TY!

tazka otazka, lebo kazde dievca je ine.Velmi ti nepomozem ,ale vzdy plati ze mas byt slusny,nedotierat a ak ti aj na tretikrat povie ze nema zaujem tak respektuj.

some1...

Este upresnim, ze nejde len o zoznamenie na ulici, ale na hociakom mieste ktore povazujete za vhodne s uvedenim aj nejakej predstavy ako potom na danom mieste postupovat :)