Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadna chuť na sex - čo na ňom vidíte?

Príspevok v téme: Žiadna chuť na sex - čo na ňom vidíte?
StratenáEla

Ahojte , v skratke - mám 19 rokov , dvojročný vzťah . Svojho priateľa naozaj Ľúbim , ale nemám žiadnu chuť na sex , bozkávanie na nič . Prvýkrát sme to skúšali po roku vzťaku , začiatky boli dos´t bolestivé , taktiež som vždy na to chytila mykozu , každý mesiac som ju mala ,lebo nemám imunitu . Plus mám problémy s chrbátom .čiže sex je komplikovaný , vždy niečo jednoducho nám to pokazilo. Obaja sme začiatočníci v tom,čiže som si to zatiaľ príliš neužila ... A taktiež mám HAK , teraz som ju menila , predošlá mi libido dala na minimum , pri tejto nemám žiadne ... chcem ju vysadiť, pretože nechcem ,aby to pokazilo náš vzťah, partner na mňa nikdy netlačí,ale neustále odmietanie ho raní ...i keď mi nič nevyčítal nikdy ... A aj keď to skúšame ,tak raz za sto rokov,lebo stále je niekto doma a sami sme minimálne ... Som z toho zúfalá , mám pocit ,že mi niekto vyrval srdce z hrude a tak neviem prejaviť kúsok citu ... može to byť len tou HAK ? Akoby som mala blok ,lebo vždy keď by sex už aj mohol byť , znegujem to ,lebo mám strach ,že niečo zas nevíde, príliš premýšlam a nič necítim ....

fero 3

ahoj,mala by si vysadit HAK,ked nezijete pravidelnym sexualnym zivotom tak si zbytocne ublizujes,vsetko ostatne je v tvojej hlave,ak sa nedokazes uvolnit sex nebude prijemny,skuste sa spolu hrat skumajte co ta vzrusuje,a dbat na zvysenu hygienu,aj partnerovu,kvoli mikoze,pouzi radsej kondom keby sa hra zvrtla,ale hlavne sa uvolni vychutnavaj si dotyky ,tak vela stastia ,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.