Akné a následky?

Príspevok v téme: Akné a následky?
Lector4

Dobrý deň,chcem sa spýtať akné na tvári...a jazvy má niekto skúsenosti? Mňa to dosť ničí,a neviem si poradiť ako ďalej,nerád sa fotím,a chodím do spoločnosti,pretože mám jazvy a silné akné,natieram si to ale nejak to extra nepomáha.Je nejaká pomoc ktorá umožní odstránenie jaziev po akné ? som z toho zruinovaný.Vďaka

ToJeSnadVtip

1. AKNE = STRAVA (pravdepodobne stretnes vela ludi, ktori ti budu tvrdit, ze to je mytus, takym ludom sa vyhybaj a neprijmaj od nich rady, nemaju ani len sajnu ako funguje ludske telo...a ano, je mozne, ze aj tvoj vlastny kozny lekar ti povie, ze to zo stravy nie je, pouzije tu otrepanu frazicku "nie je to dokazane", ktorou to cele uzavrie a predpise ti nieco dalsie, z coho bude mat zas peniaze...takto to bohuzial funguje...) ...treba sa vyhybat hlavne znicenym tukom...taketo tuky su umelo pridavane napr. do balenych salatov, do takmer vsetkych cukroviniek...do masiel...do roznych plniek...preto to ludia stale nedokazu pochopit...pretoze cokolada plna lacnych stuzenych rastlinnych olejov ti moze totalne rozrbat ksicht, no kvalitna cokolada bez tychto olejov ti nemusi urobit vobec nic.........preto je v tom tolko nezrovnalosti...ludia nestuduju, nic ich nezaujima...chcu vsetko dostat do ruky bez najmenshej snahy.......a potom to tak aj vyzera.............kozni lekari, kozmeticky = obycajni biznismani, hehe

2. ROACCUTANE - predtym ako zacnes nad niecim takym vobec uvazovat doporucujem si o tomto nastudovat co najviac sa da, pretoze som sa stretol uz aj s tym, ze samotny kozny lekar zavadza ludi pri predpisovani tohto jedu...asi nebude nahoda, ked sa docitas ze v USA prebiehaju uz par rokov sudy za trvale poskodenie zdravia atd atd atd...

3....iba pre zopakovanie - AKNE = STRAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...smer som ti udal...studuj dalej, je to cisto iba na tebe...bud sa zachovas ako vacsina ludi, mavnes rukov a das zas niekomu na ukor svojho zdravia zarobit..............alebo sa zamyslis a strava sa casom stane mozno aj tvojim konickom...

DRu

Dobry den,
treba vyradit zbytocne natieradla a ine somariny a zajst nevseobecnemu dermatlogovi - mozu byt sluzby spoplatnene. Najdite dermatologicku kliniku alebo pod. Akne treba liecit liekmi a vysledok je badatelny az uplne akne zmizne. Vacsina natieradiel len vysusuje a podrazduje pokozku a nema dostatocny efekt. Akne treba liecit.

Az po uplnej liecbe je mozne riesit odstranenie jaziev. To prebieha najlepsie pomocou lasera - znova je potreba investicia.