25 rokov a ziaden vztah

Príspevok v téme: 25 rokov a ziaden vztah
Jimmi_KS

Ahojte

Moj problém spočíva v tom že, ako to už z nadpisu vypovedá, ešte som nemal žiaden vzťah a pred pár dňami som oslávil 25 rokov. Nikdy som za dievčatami nijak \"nebehal\" mal som vždy veľa záujmov, ktoré mi zobrali všetok čas, no postupne prichádzam na to že mi spoločnosť opačného pohlavia zacina chýbať. Pracujem prevažne v mužskom kolektíve a tých zopár kolegýň ktoré mám su uz zadané. Takisto kamarátky su tiez zadané. Moj problém je asi ten ze som viacmenej introvert. Nemám strach ísť hocikde do spoločnosti, len to proste nevyhladavam. Takisto predstava ze mam ísť niekde do baru alebo do kina sám ma nudí uz teraz. To ze by som nejakú neznámu slečnu oslovil len tak, s mojim sebavedomím ohľadom žien nehrozi. Najhoršie na tom je ze ja ani neviem ako sa so ženami rozprávať. Stredná škola a práca samí chlapi, takže nejak v tom nemám prax. Čo ma štve je ze keby sa mi aj náhodou podarilo nejakým zazrakom niekoho najst tak by ta dotyčná nechcela niekoho kto nemá absolútne žiadnu šajnu o ženách. Takže z tejto mojej situácie sa neviem akosi pohnúť ďalej

tomas16

to nie je vhodná otazka, kde ich hľadáte ? - ženy predsa nie sú huby, že rastu po daždi v listýhch lesoch od mája do októbra, či ? :)

Carny

Ako žena Ti môžem povedať - nemaj strach, obavu osloviť ženu. Nehovorím, že na ulici len tak, lebo to pôsobí, že môžeš byť nebezpečný. Skôr by si sa mohol ísť pozrieť na miesta ako knižnica, fitko, turistické spoty (horské chaty), alebo ísť sa korčuľovať na hrádzu pri Žiline.
Ženy v dnešnej PC dobe prahnú po tom, aby ich príjemný a inteligentný muž oslovil inak ako cez internet - pokec a podobné bullshity.
A prosím, ignoruj čo Ti napísal devastator. Tým spôsobom ako Ti on opísal získaš ženu na 1 noc alebo na týždeň. Taktiež hlúpučku húsku, ktorá nemá jasno v hodnotách. Inteligentná a vyspelá žena má v živote iné priority. Ty vyzeráš inteligentne, tak vyžaduj aj takú partnerku.

Prajem veľa šťastia, škoda, že som o 4 roky staršia a zadaná, pýtala by som si na Teba kontakt.

Mandy_

Ahoj,
ja som na tom podobne, mám 23 a tiež som skôr introvert. Síce som vzťah mala ale nič vážne, trval iba krátko. Preto by som privítala skôr partnera, ktorý nemá až tak veľa skúseností, respektíve by mi nevadil ani taký ktorý nemal žiadny vzťah. Takže hlavu hore, nie si v tom sám a určite nás behá po svete viac takých :)