25 rokov a ziaden vztah

Príspevok v téme: 25 rokov a ziaden vztah
Jimmi_KS

Ahojte

Moj problém spočíva v tom že, ako to už z nadpisu vypovedá, ešte som nemal žiaden vzťah a pred pár dňami som oslávil 25 rokov. Nikdy som za dievčatami nijak \"nebehal\" mal som vždy veľa záujmov, ktoré mi zobrali všetok čas, no postupne prichádzam na to že mi spoločnosť opačného pohlavia zacina chýbať. Pracujem prevažne v mužskom kolektíve a tých zopár kolegýň ktoré mám su uz zadané. Takisto kamarátky su tiez zadané. Moj problém je asi ten ze som viacmenej introvert. Nemám strach ísť hocikde do spoločnosti, len to proste nevyhladavam. Takisto predstava ze mam ísť niekde do baru alebo do kina sám ma nudí uz teraz. To ze by som nejakú neznámu slečnu oslovil len tak, s mojim sebavedomím ohľadom žien nehrozi. Najhoršie na tom je ze ja ani neviem ako sa so ženami rozprávať. Stredná škola a práca samí chlapi, takže nejak v tom nemám prax. Čo ma štve je ze keby sa mi aj náhodou podarilo nejakým zazrakom niekoho najst tak by ta dotyčná nechcela niekoho kto nemá absolútne žiadnu šajnu o ženách. Takže z tejto mojej situácie sa neviem akosi pohnúť ďalej

kafe

devastor, a to je načo dobré hrať divadielko? Ja sa vyjadrím za jednu jedinú ženu (za seba:), že som hľadala chlapa, ktorý je sám sebou, vyrovnaný (tzn. svojský, čo sa NEpodceňuje, nefňuká, nepindá na zlý svet a ľudí), žije si život po svojom, tak ako sa mu páči.. a je tak nejak podobne trafený ako ja :D

Jimmy, prečo si presvedčený, že všetky ženy na svete chcú IBA takého chlapa, aký ty NIE SI. Samozrejme, že je dosť báb, ktorým by si sa páčil presne taký aký si. Len tvoje hlúpe presvedčenie - musím byť iný, musím byť zábavnejší, ukecanejší, skúsenejší aby som sa nejakej páčil - ti bráni zoznámiť sa s kočkou, ktorej by si sa páčil.
Začni si viac veriť. Si fajn chlap, prečo by si nebol? Máš aj nejaké nedostatky, presne ako každý jeden človek. Radšej si povedz, že určite existuje nejaká kočka ako si ty a dáko sa už len stretnete. Počul si už o sile myšlienok? Ak si budeš dookola premietať v hlave - mňa žiadna aj tak nebude chcieť - stane sa ti v živote presne to, o čom si presvedčený. Jeden ľudko raz povedal: Nech sa ti stane podľa tvojej viery. Takže zmeň svoju vieru/presvedčenie a uvidíš čo sa ti v živote prihodí.

devastorxx

A do tej zlozky zabavnosti este doplnim pre lepsi obraz aj prekvapivost, nevypocitatelnost, akcieschopnost, rozhodnost, samostatnost a kvalitne vykony v milovani. Vsetko pre zeny velmi dolezite a silno pritazlive atributy.

devastorxx

A este jedna vec - ak uz nejaku zbalis, pamataj ze ak si ju chces udrzat a nechces aby ta podvadzala alebo ti dala kopacky, musis jej tie 3 veci nadalej preukazovat ze ich mas u seba na vysokej urovni, je to sustavna praca, teda nielen ze zbalim a potom na sebe prestanem makat. Minimalne musis byt schopny v nej vzbudit iluziu ze tomu tak je, ale zas nie kazdy ma take vyvinute schopnosti klamania a tak by ta mohla prekuknut. :) samozrejme ak ti ide len o jednorazovku potom to nevadi.
A posledna vec - snaz sa ju po namotani co najrychlejsie dostat do postele, cim dlhsie to budes odkladat, tym je vyssia pravdepodobnost ze sa na teba vykasle lebo city dovtedy vychladnu, skoncis prinajlepsom (alebo skor prinajhorsom) ako jej kamaratka... taka uz je empiria. :)

devastorxx

Dobra komunikacia sa da treningom trochu zlepsit, ale ber to skor tak, ze ak ti to neslo doteraz, zazraky uz moc v tomto smere necakaj.
Ale netreba zufat - Zeny hladaju v chlapovi 3 veci: pritazlivost, zabavnost a peniaze. A od kombinacie hodnot tychto faktorov sa odvija ci budes ziadany alebo nie.
Do zabavnosti patri prave ta komunikacia, vyrecnost, vtipnost, ale aj zaujimavost v podobe specialnych schopnosti a zazitkov, ci oblubenost a nezavislost. V tejto zlozke mozes urcite maximalizovat napr. zazitky a specialne schopnosti, teda napriklad zazitky z cestovania, naucis sa hrat na klavir, alebo tancovat ci varit...
Dalej pritazlivost, sem patri fyzicka krasa a moda, styl, teda aku mas postavu, ako sa obliekas, atd. Tu sa da na vela veciach velmi dobre zapracovat s vyraznymi vysledkami.
Nakoniec su to peniaze co ti mozu pomoct, teda pracuj na svojej kariere, snaz sa ziskat dobre vzdelanie ci skusenosti, hladaj si lukrativne joby, zlepsuj sa, bud v
niecom uspesny, podnikaj.
A este by som povedal ze velmi pomaha v uspechu u zien ak o vztahoch prestanes uvazovat v romantickej rovine, a zacnes to brat viac realisticky a pragmaticky. Laska je proste obchod a tam vonku je trh kde sa stretava dopyt po horeuvedenych troch tovaroch (zeny) a ponuka (muzi). Tvojou ulohou je byt lepsi ako konkurencia a presvedcit nejak spotrebitelky ze si to najlepsie co mozu dostat.

dixit

"Veď ja sa nesnažím nastaviť na neúspech, len mi to tak príde, že prečo by si dievča malo vybrať niekoho bez skúseností keď ma na výber niekoho, kto tie skusenosti ma."

že by preto, že sú aj dôležitejšie veci na svete a vo vzťahu, ako mať "skúsenosti"? :)

Jimmi_KS

Veď ja sa nesnažím nastaviť na neúspech, len mi to tak príde, že prečo by si dievča malo vybrať niekoho bez skúseností keď ma na výber niekoho, kto tie skusenosti ma.

Ináč som z okolia Žiliny

dixit

"Čo ma štve je ze keby sa mi aj náhodou podarilo nejakým zazrakom niekoho najst tak by ta dotyčná nechcela niekoho kto nemá absolútne žiadnu šajnu o ženách."

týmto postojom akoby vopred hádžeš flintu do žita. je dosť pravdepodobné, že žena, s ktorou by si si rozumel a boli by ste kompatibilní, bude tiež introvertka (samozrejme, nie je to pravidlo) a s podobne malými skúsenosťami s opačným pohlavím, ako máš ty. a takej by ani nevadilo, že si neskúsený, mohla by to dokonca privítať.

takže to len na margo tej citovanej vety z tvojho príspevku. treba myslieť pozitívne, a nie ako keby nemalo ani cenu sa o čokoľvek snažiť :-)