Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Permanentne opakovane choroby a zdravotne problemy, som zufala

Príspevok v téme: Permanentne opakovane choroby a zdravotne problemy, som zufala
koriander

Dobry den, mam (iba) 15 rokov a za posledny rok ma trapia neustale opakovane problemy so zdravim. V detstve som byvala chorlava, parkrat aj hospitalizovana v nemocnici koli zapalu pluc (opakovane). Posledny rok sa to uz vsak neda vydrzat, skutocne neviem co mam robit. Cez letne prazdniny mesiac trvajuca menstruacia, 2x zapal priedusiek, medzitym nadchy, v oktobri zapal moc. ciest. V novembri az do decembra akutny zapal okostice spojeny s odumretim zubu a velmi bolestivymi priznakmi, chirurgicky mi tento problem odstranili. Sviatky boli v poriadku, no hned v januari som dostala silny zapal obliciek z ktoreho som sa hrabala takmer 2 mesiace. Po vylieceni som bola stastna ze uz budem zdrava ale v priebehu dvoch tyzdnov som dostala nadchu a zapal oka, o dva tyzdne nato silny streptokokovy zapal v hrdle spojeny s 40tkami teplotami trvajucimi 4 dni bezrestavky... mavam pravidelne velmi bolestivu menstruaciu a taktiez sa mi zvykne znicoho nic pustit krv znosa. Mam silny tras v rukach, prekonavam depresiu. Velmi vas prosim, nevie niekto otom co moze sposobovat nieco taketo? Nemate stym skusenosti?

Kýčera

Koriander-dievčatko zlaté,pre Teba sú dôležité VŠETKY príspevky počnúc Inou 9 o 22,38 a končiac Inou 9 o 23,14!Iné NEBER do ÚVAHY!Teba lekárka mala už DÁVNO poslať na IMUNOLOGICKÉ vyšetrenie,TY máš problém s BUNKOVOU IMUNITOU,...Máš v tele migrujúcu BAKTÉRIU,si nesprávne liečená alebo nedoliečená,...a táto Ti putuje z 1 orgánu do druhého.Ak by Ti správne fungoval imunitný systém,nebola by si taká chorá.Máš 15,si rozumná,ale stále si dieťa a Tvoja psychika za to NEMOŽE.A že máš depresiu sa ani NEČUDUJ,veď to by položilo aj koňa.A rodičia sa tiež MÝLIA,nie psychika Ti spôsobuje prítomnosť baktérii v tele,ale baktérie v tele pôsobia na psychiku.A tie nezničíš psychickým pôsobením na ne,ale cieleným antibiotikom,...a pokiaľ sa ich nezbavíš budeš stále chorá.Ak o Teba rodičia nechcú prísť,mali by si to VYDISKUTOVAŤ s LEKÁROM,aby Ťa poslal na nejaké špecializované pracovisko buď do UPKM Blavy/ústav preventívnej a klinickej medicíny/,...kde by Ťa komplexne vyšetrili,lebo máš toho veľa. Zdravotný stav sa dá zistiť aj na platených pracoviskách za 1-2 hod.Obdivujem s akou statočnosťou KK všetko znášaš,mnohí dospelí by si z Teba mohli brať príklad,nedaj sa,zdravie máš len jedno,ak sa dáš dokopy,potom môžeš zapracovať aj na psychike.Ak budeš mať otázky,pýtaj sa.Prajem Ti,aby si sa rýchlo uzdravila a bola zdravá až do konca svojho života.

liecitel

tak doktori na vela veci nedokazu odpovedat alebo najst logicke vysvetlenie ale maloktori su to dokazu priznat..Nesu vyskoleni tak aby sa na ludske telo zdravie) pozerali komplexne a neriesa koren-pricinu vzniku zdravotneho problemu...neberu vobec do uvahy tie emocie,pocity,stresy (cest vinimkam) clovek co dlhodobo preziva tie negativne emocie tak telo sa dostava do energetickeho deficitu,nestava nerovnovaha v autonomnou nervovom sisteme a od toho sa dalej potom rozvyjaju vsetky mozne tzv,,choroby,,ale to nesu choroby ale len vysledok toho ze nieco vo svojom zivote robis nespravne a mas sa nad sebou zamysliet a nieco vo svojom zivote zmenit a ,,choroba,,oddyjde...A preto ked ides na tie rozne vysetrenia a vysledky su negativne a napriek tomu ochories resp.si uz chora tak to je preto lebo tie testy nesu zamerane na to co vyvolava tie probemy a tym je fiziologicky stres pricinou ktoreho je energeticky problem v tele a ten sa da zmerat jedine na HRV (test variability srdcovej frekvencii) a na svk neviem ci daco take mame...mozno pouzivam vela cudzich vyrazov a neviem ci vsetkmu rozumies ale myslim ze ano a uz ti to dava ako taky zmysel...skus si popocuvat prednasku a mozno tomu budes viac rozumiet a daj mi potom vediet prosim ze co si o tom myslis www.youtube.com

RNG

Na menstruacne problemuy pomaha brqat yam, davka diosgeninu v nom ma byt 200 mg denne.
Chorlavost ma za sebou alebo zhorsene travenie a absorbciu, alebo nejake z chorob/nakaz, co znizuju podstatne imunitu(boreliozy, chlamisdie pneumoniae, niektore virusy, L-formy , mykoplazmy, plesne a kvasne infekcie)
Vsetko toto sa da samozrejme ucinne adresovat aj doplnkami.
Zialbohu chemicke lieky na to niekedy nie su vhodne, najma atb moze doslova niektore infekcie podporit.
Ber na zaciatok hodne mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo dobre osadena crevna flora produkuje pre nas az 70% vsetkych obrannych latok.
Z doplnkov najsilnejsich voci roZnym nakazam odporucam mat po ruke citricidal(na kvapku roztoku do nosda a aj pitie) oreganovy olej v enterickycy kapsuliach(na hlienove infekcie, kvasne a plesne) extrakt z olivovych listov na rozne maskujuce sa, ako chlamidie a boreliozy, tiez L-formy a mykoplazmy, a samozrejme viacere na viralne infekcie, lebo v dnesnom svete obieha hromada viralnych , ktore sa lekari snazia "nevidiet" a nechaju telo vyckavanim sa z nich dostat samo. Ako na to najdes napr cez Google.sk uvedenim mojho nicku a slova Herpes.
Dobre je mat doma v zasove aj NAC a serrapaptazu na odhlienovanie, tiez pripadne monolaurin, ktoreho antimikrobialne ucinky su este nedocenene dostatocne, ale je dobry na rozne virusy a ine mikroby v davkach 2 x 5 gramiov.
Na posilnenie tela je tu vzdy collostrum , ktoreho narazove davky niekolko dni su 15 gramov=2 polievkove lyzice praskoveho denne.

koriander

Ahoj liecitel, ja tiez uvazujem nad tym ze maju pravdu... tie pocity co si opisal su do bodky presne. Ako je mozne ze nenajdu doktori najprv nalez ale napriek tomu zacnem byt potom chora ( a potom ho uz najdu) ? To skutocne psychika tak vplyva na zdravie?

liecitel

Ahoj.Aj ked rodicia sa casto zvyknu mylit tak v tej veci podla mna maju pravdu a bude to psychickeho povodu resp.psychosomatickeho povodu tj. stelesnovanie zlozitych zivotnych situacii ktore na vedomej urovni nedokazes riesit (su to situacie v zivote kedy pocitujes stres,negativne emocie ako zlost,hamba,pocit viny,bezradnost,nechut zit,frustracia,ziarlivostpotlacane pocity,nazory,myslienky,tuzby,citis sa menejcenna,prehliadana,nezaujimava a dalsie ine negativne pocity sa casom stelesnuju do konkretnych zdravotnych problemoch a vtedy klasicka medicina nedokaze najst patologicky nalez (vysledek fyzikalneho,laboratorneho ci pristrojoveho vysetrenia)...mozme sa o tom dalej bavit ak mas zaujem a spolu mozme prist na niejake riesenia...

koriander

Modriny sa mi robia pomerne casto, ale to je asi tym ze casto do vselicoho narazam a padam :D inak pri tom ked mi tecie krv znosa tak mavam asi 4cm dlhe zrazeniny... pri menstruacii tiez, len viac a vacsie

Ina9

rodičia by takéto problémy tiež nemali bagatelizovať, v lepšom prípade to môže súvisieť s rapídne oslabenou imunitou z liekov...a iné príznaky krvácania nemáš?modriny alebo drobné červené bodky po tele?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Permanentne opakovane choroby a zdravotne problemy, som zufala - Fórum - ZDRAVIE.sk